Home Niesamowite 10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzać.

10 kobiecych imion, które należą do wiernych partnerek. Im nie zdarza się zdradzać.

Imię każdej osoby określa jej charakter. Mimo iż wiele osób w to nie wierzy, imię opisuje co lubimy i jacy jesteśmy.

Osoby przesądne upatrują w imionach drugiego dna i dla nich jest to równoznaczne z tym, jakim kto jest człowiekiem.

Według tych ludzi istnieją imiona, które niestety z góry skazane są na to, że mogą być niewierne lub mają większe predyspozycje do tego, aby zdradzać. Nie musi się to stać, ale tymi osobami targają większe emocje. Są też imiona, które wskazują na to, że dana osoba jest bardzo wierna i właśnie nimi podzielimy się z Wami dziś.

Ewa

Kobieta ideał. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro rodziny i nawet jeśli źle się jej wiedzie w związku, to zrobi dosłownie wszystko, aby pozostać przy boku męża.

Dorota

Ceni sobie szczerość i bycie fair. Jeśli tylko zauważa, że coś nie tak dzieje się w relacji, reaguje natychmiast. Sama zrobi wszystko, aby być oddana i wierna.

Aleksandra

Wzór cnót. Kobieta o wrażliwej naturze, która kocha romantyczne filmy i takiej miłości szuka w życiu. Gdy więc się zakocha, możesz być pewien, że będzie to miłość do końca życia.

Anastazja

Kobieta, która nie spotyka się z byle kim i nie rozdaje byle komu swojej intymności. Wybiera tylko tego, z kim wie, że chce spędzić całe życie. Jest mu wierna i oczekuje tego samego.

Magdalena

Potrafi wiele wybaczyć i jest wyrozumiała. Nie robi awantur o nic i potrafi być aloesem, który koi nawet największą kłótnię. Nie wyobraża sobie, że w związku można się zdradzać. Sama by tego nie zrobiła i tego samego oczekuje od partnera.

Zosia

Taka osoba ma niezwykle rozwiniętą intuicję i wie, kogo wybrać, aby móc cieszyć się szczęśliwym związkiem. Ma prawdziwy szósty zmysł.

Loving couple lying in bed

Natalia

Anioł w ciele kobiety i mężczyznom to imponuje. Mało kto chciałby ją zdradzić i dla niej jasne jest, że tak samo nie może zrobić tego ona. To wierna, oddana i kochająca osoba.

Marta

Bardzo delikatna i wrażliwa. Dla niej miłość jest czymś więcej niż samą cielesnością i liczy się też to, co głęboko w sercu. Nie wybaczyłaby sobie, gdyby zdradziła ukochaną osobę. To nie mieści się zresztą w jej kodeksie honorowym.

Kasia

Jest wierna, ale nie ma szczęścia do partnerów. Często trafia na osoby, które ją wykorzystują i nie potrafią docenić jej dobrego serca. Mimo wszystko ona sama nigdy nie zdradzi.

Renata

To kobieta, której pragną mężczyźni i okazują jej to na każdym kroku. Ona nie zważa na nich, gdy jest zakochana. Inni jej nie interesują, gdy jest w stałym związku.

Twoja reakcja?

Super
Super
55
Ha ha
Ha ha
148
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz