Home Wideo TVN przestrzega przed złym wpływem youtuberów na dzieci. Znany vloger sparodiował program.

TVN przestrzega przed złym wpływem youtuberów na dzieci. Znany vloger sparodiował program.

Lord Kruszwil odpowiedział na materiał przygotowany przez redaktorów „Uwagi!” w dość nietypowy sposób.

Zrobił parodię produkcji TVN, w której prowadzący ostrzegał przed szkodliwym wpływem youtuberów na najmłodszych. Młody vloger zarzucił stacji m.in. demoralizację młodzieży.

25 lutego wyemitowano odcinek „Uwagi!” pod tytułem „Dzieci w sieci”. W programie poruszano temat negatywnego wpływu internetowych gwiazd na ich nieletnich fanów. Przestrzegano przed szkodami jakie mogą wyrządzić najmłodszym „patostreamerzy”. W dyskusji wzięli udział m.in. Julia Wróblewska i Tomasz Oświeciński.

Następnego dnia w sieci pojawiła się parodia programu. Marek Kruszel postanowił odnieść się do zarzutów stawianych przez „Uwagę”. Wyemitowany w TVN materiał bardzo dotknął jednego z najbardziej znanych polskich youtuberów o pseudonimie „Lord Kruszwil”, dlatego zdecydował się na medialny rewanż.

Kruszel uważa, że sama stacja demoralizuje młodzież. Zarzuca im również propagowanie negatywnych zachowań w emitowanych paradokumentach, gdzie pokazywane są sceny seksu, próby gwałtów czy szkolnych bójek.

W nagraniu youtubera wzięło udział wielu nastolatków, którzy trzymali przed sobą kartki z wydrukowanymi komentarzami umieszczonymi pod paradokumentami udostępnionymi w sieci przez TVN.

Jak stwierdza jeden z rozmówców Kruszwila:

– „To co robi TVN jest bardzo nieodpowiedzialne z ich strony.”

“Uwagę” Kruszwila obejrzano już ponad milion razy na jego kanale na YouTube!

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz