Home ludzie Grabowski mocno skrytykował Justynę Żyłę w „TzG”. Wymyślił złośliwy wierszyk.
1.16K

Grabowski mocno skrytykował Justynę Żyłę w „TzG”. Wymyślił złośliwy wierszyk.

Justyna Żyła wkradła się do świata show-biznesu i już w nim pozostanie. Została zaproszona do „Tańca z Gwiazdami”.

W sieci od razu pojawiły się negatywne komentarze, bo ludzie nie potrafili zrozumieć dlaczego ktoś, kto tak naprawdę jest znany wyłącznie z tego, że był żoną skoczka i głośno zrobiło się o nim wyłącznie przez rozwód, ma brać udział w popularnym programie obok aktorów i artystów.

Ona sama wydaje się nie robić z tego nic, że aż tyle osób podchodzi do niej w tak nieprzychylny sposób.

Zaczęła prowadzić swój program internetowy, wzięła udział w rozbieranej sesji, udziela się publicznie, a teraz zaczęła tańczyć. Jej obecność można odnieść wrażenie, że nie przypadła do gustu Iwonie Pavlovic, która dość mocno wyraziła swoje zdanie o (nieudanym zresztą) tańcu Justyny Żyły.

Jurorka była dla niej ostra i ostatecznie pokazała jej najniższą notę. Jej słowa były mocne, ale zdaje się, że internauci się z nią nie zgadzają.

– „Justyna ja parę odcinków temu mówiłam o wysokiej pozycji tej edycji. Cofam te słowa przy Twoim występie. Ty tańczyłaś jak przedszkolak. Nawet powiem więcej, że słowa “tańczyłaś” to jest za mocno powiedziane. Myślę, że znasz nomenklaturę swoją, byłą – To był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje Ci tylko walka o SMS-y. MASAKRA.”

Głos zabrał też Andrzej Grabowski, który z pozoru zdawał się być miły, ale jego słowa mogły dotknąć Justynę:

– „Masz dobrą figurę. Masz dobrą fryzurę. Masz dobrą sukienkę. O tańcu nie będę mówił, ale za to taki wierszyk mi przyszedł do głowy: “Justyna Żyła, uważaj, żebyś w przyszłym odcinku nie była była”. Wierszyk ostrzegawczy.”

Ostatecznie jeszcze w trakcie ocen, Iwona dając jedynkę powiedziała: „Justyno, żebyś miła się od czego odbić”.

Na pewno publiczne pranie przysłowiowych brudów i bardzo mocno medialne rozstanie i wyciąganie intymnych szczegółów z życia. Czy tak powinno być?

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
30
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz