Home ludzie Tomek Barański wyjawił, jaka była reakcja Justyny po ocenach jury. Nie wytrzymała.
1.18K

Tomek Barański wyjawił, jaka była reakcja Justyny po ocenach jury. Nie wytrzymała.

Jeszcze zanim rozpoczęła się emisja „Tańca z gwiazdami”, uczestnictwo Justyny Żyły w programie wzbudzało spore kontrowersje.

Obecnie dużo mówi się o krytyce z jaką zmierzyć musiała się była żona skoczka po swoim pierwszym występie.

Taniec Justyny i Tomka wypadł najsłabiej. Nie dało się nie dostrzec, że celebrytka gubi kroki albo wykonuje je wyjątkowo sztywno. Bez wątpienia nie był to udany taniec.

Widzowie na pewno spodziewali się surowych ocen od jury. Jednak komentarze Pavlović i Grabowskiego wprawiły wszystkim w osłupienie. Po prostu przeszli samych siebie. Słowa krytyki, jakie skierowali w kierunku Justyny były nie na miejscu. Jurorzy nawiązali do jej życia prywatnego i mówiąc kolokwialnie „jeździli po niej jak po starej kobyle”.

Żyła nie dała rady na parkiecie, ale też nie zasłużyła na takie traktowanie w programie rozrywkowym. Dostała propozycję wzięła udziału w programie i z niej skorzystała. Chciała zrobić coś tylko dla siebie. Ona nie musi umieć tańczyć, jak wielokrotnie powtarza Barański. Ona ma się dobrze bawić.

W jednym z wywiadów, Barański przyznał, że kobieta płakała po programie. Mimo iż Żyła stara się dystansować, nie wytrzymała surowych ocen i „uroniła łezkę”.

– „Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc[…]. Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej.”

Więcej na poniższym filmie:

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
31
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz