Home ludzie Magda Gessler opublikowała zdjęcie bez makijażu. Wywołało burzę w internecie.
1.66K

Magda Gessler opublikowała zdjęcie bez makijażu. Wywołało burzę w internecie.

Magda Gessler to nie tylko znana restauratorka, ale i influencerka. Pani Magda jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje swoje zdjęcia.

Ostatnio odważyła się i pokazała swoją twarz bez makijażu. To wywołało burzę w sieci.

Gwiazda TVN znana jest z ciętego języka i mocnego makijażu. Tak przynajmniej dała się poznać dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”. Dlatego też fotografia pani Magdy udostępniona na Instagramie wywołała niemałą dyskusję na temat jej urody.

Gessler przebywała ostatnio w Tajlandii. To właśnie tam powstało zdjęcie, na którym celebrytka nie ma makijażu. Według wpisu Magdy, zostało zrobione tuż przed odlotem:

– „Czekając na samolot … No makeup !!!”

Pokazała się nieumalowana fanom. Dla wielu jurorka programu „Master Chef” wygląda lepiej bez make upu. Ktoś nawet umieścił wpis, że Gessler sprawia wrażenie młodszej bez „tony tapety”.

Jednak komentarze, jakie pojawiły się pod wpisem Gessler nie były tylko pochlebne. Znaleźli się tacy, którzy napisali dosyć niemiłe opinie. Głównie zarzucając Magdzie nadużywanie botoksu.

– „Jakbym miała tyle botoksu w twarzy to też pewnie bym robiła focie „no make up”.”

– „Jej twarz niedługo wybuchnie od tego botoksu!”

– „No makeup – ale with botox, fillers etc. Zresztą ten hashtag „no makeup” jest tak próżny, że nawet nie chce mi się dalej komentować!”

A jak Wam podoba się Magda Gessler bez makijażu?

Twoja reakcja?

Super
Super
39
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz