Home ludzie Roksana Węgiel pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z ważniejszych osób w jej życiu.

Roksana Węgiel pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z ważniejszych osób w jej życiu.

Roksana Węgiel przeżywa właśnie ciężkie chwile. Zmarła bliska jej osoba.

Roksana Węgiel, zwyciężczyni The Voice Kids, w listopadzie ubiegłego roku wygrała też Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Popularność 14-letniej Roxie zaczęła wzrastać, a sama artystka była szczęśliwa, że spełniła kolejne marzenie.

Mało kto wie, że za jej sukcesem stała Krystyna Piotrowska, która kilka lat temu odkryła zdolną dziewczynę. Kobieta dała jej szansę, którą Roxie wykorzystała perfekcyjnie.

Piotrowska od dawna pomagała młodym wokalistom. Założyła nawet organizację Eurofestiwale. Jak często podkreślała, Roksana to jej największe odkrycie.

– „Spotkałam ją na festiwalu w Nowym Sączu. Zachwyciła mnie. Drobniutka, szczuplutka, o tak potężnym głosie, że aż trudno uwierzyć. Zobaczyłam w niej potencjał i zaprosiłam na festiwal do Lido di Jesolo we Włoszech i Słonecznego Brzegu w Bułgarii. Miałam rację, bo i tu, i tu zdobyła pierwszą nagrodę.”

Pani Krystyna chwaliła też rodziców zdolnej dziewczyny:

– „To odpowiedzialni ludzie, wierzą w talent córki i ją wspierają. Takie rzeczy się widzi i czuje…”

Kilka dni temu do Roksany dotarły przykre informacje. Okazało się, że jej mentorka zmarła nagle. Śmierć Piotrowskiej mocno zasmuciła 14-latkę. Miały jeszcze mnóstwo planów.

Na łamach „Rewii” ukazała się wzruszająca wypowiedź ojca Roksany:

– „Jest nam bardzo przykro z powodu śmierci pani Krystyny i razem z córką składamy jej najbliższym szczere kondolencje.”

Młoda artystka niedługo poleci na eurowizyjny konkurs do Tel Avivu, gdzie ma być gościem specjalnym. Następnie weźmie udział w finale dziecięcej Eurowizji w Krakowie.

Pani Krystyna chciała zobaczyć na żywo swoją podopieczną podczas tych występów. Niestety nie zdążyła…

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
34
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz