Home Niesamowite Tajemniczy mężczyzna uratował mu życie i zniknął. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Tajemniczy mężczyzna uratował mu życie i zniknął. Nagranie mrozi krew w żyłach.

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Turcji. Sklepikarz cudem uniknął śmierci i do tej pory nie może uwierzyć w to, co zaszło. Na szczęście cała sytuacja została zarejestrowana przez monitoring.

Sprzedawca ustawiał ławkę przed sklepem w Adanie. Gdy skończył, wyprostował się i sprawdził czy wszystko jest w porządku. W tym momencie poczuł klepnięcie w ramię i usłyszał „uważaj”. Oczywiście odwrócił się, aby sprawdzić kto go zaczepił. Okazało się, że za plecami nie było nikogo, ale zobaczył coś przerażającego.

Zza zakrętu wyjechał samochód. Jej tylne drzwi otworzyły się w trakcie zakrętu. Klapa z ogromną prędkością przemknęła dokładnie tam, gdzie przed chwilą była głowa sklepikarza. Gdyby nie to, że zdążył się uchylić, mógłby zginąć okropną śmiercią.

Chwilę po zajściu niedoszła ofiara wypadku zaczęła zastanawiać się nad tajemniczym ostrzeżeniem. Z początku rozmyślał, czy faktycznie ktoś go dotknął, czy tylko mu się wydawało. Z pomocą przyszło nagranie z kamer. Na nim widać dokładnie, że tuż przed wypadkiem nieznajomy człowiek klepie go w ramię.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz