Home Niesamowite Polska święta opisała koniec świata. Nasz koniec ma poprzedzić widok krzyża na niebie.

Polska święta opisała koniec świata. Nasz koniec ma poprzedzić widok krzyża na niebie.

Zwolennicy wszelkich teorii spiskowych mają się lepiej niż kiedykolwiek. Szczególnie ci którzy wierzą w rychły koniec świata.

Wszystko dlatego, że wielu jasnowidzów twierdzi, iż koniec świata ma nastąpić w najbliższych latach. Do grona tych jasnowidzów, którzy przepowiadają nadciągający koniec świata zaliczają się ci współcześni, jak i ci żyjący przed latu. Należą do nich między innymi Nostradamus, ojciec Klimuszko. Według niektórych interpretatorów, do tego grona dołączyła też święta Faustyna Kowalska.

Polska siostra zakonna w ciągu swojego życia doświadczyła wielu objawień. To jej zawdzięczamy obraz Jezusa Miłosiernego. Swoje wizje spisała w „Dzienniczku”. Znajdziemy w nim między innymi dokładnie spisane wypowiedzi Jezusa, które kierował do świętej. Według ludzi analizujących te teksty, szczególną wagę mają słowa:

– „Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie.”

Dla osób niewierzących słowa te mogą być głupotą. Jednak według pewnych doniesień cytat ten ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Okazuje się, że jedna z asteroid może spełniać wymagania przepowiedni. Obiekt 2014 OL 339 znany jest od 5 lat i niektórzy nazywają go drugim księżycem Ziemi. Według zdjęć NASA asteroida zmieniła kształt z kulistego na podłużny. Niektóre osoby wieszczące koniec świata twierdzą, że teraz na asteroidzie zaczynają formować się ramiona, czyli z kuli asteroida przekształca się w krzyż. Co ma się wydarzyć według świętej Faustyny?

– „Z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.”

Wierzycie w takie przepowiednie?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz