Home Wideo „Weź nie pytaj – parodia matki” podbija sieć. Piosenkę okrzyknięto hymnem matek.

„Weź nie pytaj – parodia matki” podbija sieć. Piosenkę okrzyknięto hymnem matek.

„Weź nie pytaj”, czyli hit Pawła Domagały doczekał się wielu coverów i parodii. Teraz czas na kolejną z nich. Świetna przeróbka utworu bardzo szybko podbiła serca internautów.

Utwór Pawła Domagały to prawdziwy hit, który trafił na YouTube w czerwcu 2018 roku. Dzisiaj refren tej piosenki zna chyba każdy. Nie dziwimy się, bo piosenka ma ponad 87 milionów wyświetleń.

Autorem jednego z najnowszych coverów utworu Pawła Domagały jest Malwina Bakalarz, która jest znana internautom z prowadzenia najpopularniejszego blogu parentingowego w Polsce o nazwie Bakusiowo. Codziennie odwiedza go tysiące osób, co przyniosło kobiecie całkiem sporą popularność w mediach społecznościowych.

Nie ma jednak wątpliwości, że po stworzeniu coveru „Weź nie pytaj” będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna, mimo iż już teraz na Instagramie obserwuje ją ponad 65 tysięcy osób, a kanał „Baku Family” ma blisko 17 tysięcy subskrypcji.

Malwina w coverze „Weź nie pytaj” wystąpiła ze swoimi dziećmi. Jej zdaniem taka forma wideo zyskała na autentyczności. Autorka bloga z humorem i ironią przedstawia życie matki. Śpiewa między innymi o tym, że „ciągle sprząta te same miejsca, bo dziecko robi syf”, „nie chce wolności tylko się wyspać” oraz o tym, że „chce pójść do kibla i bez świadków zrobić, co tam robi się”.

To trzeba zobaczyć:

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz