Home ludzie Zabił ciężarną żonę i dwie córeczki. Dopiero za kratami wyznał jak tego dokonał.

Zabił ciężarną żonę i dwie córeczki. Dopiero za kratami wyznał jak tego dokonał.

Christopher Watts odsiaduje właśnie potrójne dożywocie po tym, jak przyznał się do zamordowania swojej ciężarnej żony Shanann i ich dwóch córeczek. Dopiero w więzieniu wyjawił szczegóły zbrodni.

Wcześniej śledczy zakładali, że 33-latek zamordował żonę i dzieci w domu, a dopiero później ukrył ich ciała na terenie rafinerii. Prawda okazała się być jednak o wiele okrutniejsza niż sądzono.

W trakcie wywiadu, którego udzielił Phillipowi McGrawowi, Watts dokładnie opowiedział, jak wyglądała zbrodnia. Okazuje się, że 12 sierpnia 2018 roku pokłócił się z żoną. Przyznał się, że ma romans i że chce rozwodu. Kobieta, która była w trzeciej ciąży, z rozpaczy wykrzyczała mu, że „w takim razie nie zobaczy więcej dzieci”.

To bardzo zdenerwowało Wattsa. Był tak wściekły, że chwycił żonę za szyję i udusił ją. W momencie, gdy owijał ciało kobiety prześcieradłem, do pokoju weszła 4-letnia Bella.

Dziewczynka zapytała:

– „Tatusiu, co robisz z mamusią?”

33-latek wytłumaczył córce, że „mamusia jest chora i muszą ją zabrać do szpitala”. Później wsadził dziewczynki do samochodu, a następnie umieścił na fotelu zwłoki ich matki. Przez 45 minut jechali na pole naftowo-gazowe w Weld County.

Kiedy dotarli na miejsce, mężczyzna udusił 3-letnią Celeste jej ulubionym kocykiem. Na to wszystko patrzyła jej starsza siostra. Dlatego, gdy zauważyła, że Watts wyciąga ciało 3-latki z samochodu, błagała ojca, aby nie robił jej krzywdy.

– „Proszę, tatusiu, nie rób mi tego, co właśnie zrobiłeś Ce-Ce.”

Niestety, był głuchy na błagania córeczki. I Bellę również zabił. Po wszystkim wrzucił ciała dziewczynek do zbiorników z ropą naftową, a żonę pochował w płytkim grobie na terenie rafinerii. Później zgłosił zaginięcie rodziny i nawet apelował do porywacza, żeby ten zwrócił mu żonę i dzieci.

Christopher Watts nie usłyszał wyroku śmierci tylko dlatego, że przyznał się do potrójnego zabójstwa.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz