Home Poruszające Brutalnie pobił Anitę, bo nie umyła naczyń. 30-latka umierała, podczas gdy on pił wino.

Brutalnie pobił Anitę, bo nie umyła naczyń. 30-latka umierała, podczas gdy on pił wino.

Życie 30-letniej Anity było prawdziwym piekłem. Wszystko przez jej 44-letniego partnera z Rumunii, Mariana Sima, który wyżywał się na kobiecie.

Para wraz z kilkoma innymi osobami mieszkała w opuszczonym budynku przy Via Di Cagno Abbrescia. Mimo iż czasem ktoś interweniował w obronie kobiety, jej partner wciąż czuł się bezkarny, co ostatecznie skończyło się tragicznie.

Mężczyzna nie znał litości. Gdy był pijany bił Anitę, wyzywał ją i obrażał. W końcu w lipcu 2017 dopuścił się najgorszego. To właśnie wtedy miał grozić kobiecie śmiercią za to, że nie umyła naczyń. Gdy tylko współlokatorzy wyszli z domu zaczął okładać Anitę pięściami, po czym powalił 30-latkę na ziemię. Uderzenie o podłoże było na tyle silne, że kobieta straciła przytomność. Co na to mężczyzna? Spokojnie poszedł do drugiego pokoju i otworzył butelkę wina.

Gdy 44-latek delektował się napojem, Anita umierała przez kilka kolejnych godzin. Jej stanem zainteresowała się współlokatorka, która jakiś czas później wróciła z pracy. Kobieta wezwała pogotowie, jednak na ratunek było już za późno.

Współlokatorzy nie mieli najmniejszych wątpliwości, że za śmiercią Anity stoi Sima, który wielokrotnie się nad nią znęcał. W konsekwencji mężczyzna został aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Ostatecznie prokuratura złagodziła zarzuty, a 44-latek został skazany na 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
104
Zły
Zły
209

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz