Home ludzie Dodał intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzyło się wyglądem łazienki.

Dodał intymne zdjęcia z randki. Wiele osób oburzyło się wyglądem łazienki.

Czy miłość da się jakoś sklasyfikować? Czy miłość biedniejszych ludzi jest gorsza od tej ludzi bogatych?

Wychodzi na to, że tak, a przekonał się o tym mężczyzna, który postanowił zaskoczyć swoją ukochaną i przygotować dla niej romantyczną kąpiel. Czy nadal będzie tak romantycznie, gdy zobaczysz zdjęcia z tego miłosnego spotkania?

Wielu internautów jest wręcz oburzonych tym, że takie fotografie trafiły do sieci. Uważają je za niesmaczne i patologiczne. Co Ty sądzisz na ten temat?

Co najbardziej razi? Grzyb na fugach, skarpetki na suszarce i ogólny rozgardiasz, ale większość osób sądzi, że niesmaczne jest to, że tak śmiałe zdjęcia po prostu trafiły do sieci.

Rosjanin uznał, że zdjęcia z romantycznych chwil muszą trafić do sieci.

Internauci nie mogli uwierzyć, że ktoś zdecydował się na taki ruch.

– „Boże, jak można dodać takie zdjęcia?! Przecież ta łazienka jest okropna!!!”

– „Żal mi tych ludzi, naprawdę. Jak można dodać tak intymne fotografie do sieci? To już nie chodzi o tę brzydką łazienkę tylko o sam fakt dodawania takich fot.”

– „Szczerze? Moim zdaniem przesada.”

– „Nie mogę wytrzymać ze śmiechu. No jak można dodać coś tak paskudnego publicznie i jeszcze się tym szczycić? Czy ci ludzie są normalni?”

Pojawiły się też głosy broniące pary.

– „A ja polecam nie oceniać aż tak pochopnie. Nie znamy tych ludzi. Może dla nich to szczyt luksusu i cieszą się z tego, że udało im się zorganizować taki czas dla siebie? A zdjęcia, że są śmiałe? No są i nie powinny być w sieci, ale jak ci ludzie może na co dzień mają niezbyt kolorowe życie i takimi samymi ludźmi się otaczają, to uznali, że to pokazanie intymnych chwil sprawi, że choć na chwilę poczują się wyjątkowi.”

– „Wierzę, że wszyscy ci, którzy tak bardzo mocno negatywnie komentują tę parę, mają w domu marmurowe posadzki i nie mają brudnych fug w łazience, ale za to ich mąż robi im takie kąpiele co tydzień i nie jest to nic wyjątkowego.”

A co Ty sądzisz o tych zdjęciach? Przesada czy może nic nadzwyczajnego?

Źródło: yaplakal.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz