Home Poruszające Pamiętacie psa, który gonił za samochodem swojej rodziny? Teraz nie może przestać się uśmiechać.

Pamiętacie psa, który gonił za samochodem swojej rodziny? Teraz nie może przestać się uśmiechać.

Historią psa o imieniu Snoop jakiś czas temu żył cały świat. Czworonóg został porzucony przez swoją rodzinę.

Monitoring zarejestrował, jak nieznany mężczyzna wynosi z pojazdu legowisko, a następnie psa. Zwierzak został porzucony na poboczu drogi.

Samochód odjechał, a biedny Snoop w desperacji starał się gonić swoją rodzinę. Wszystko to działo się 17 grudnia w Stoke-on-Trent w Anglii, około godziny 17:00. Historia tego psiaka poruszyła ludzi z całego świata.

Zwierzakiem zajęła się organizacja RSPCA. Po udostępnieniu w internecie nagrania z psem zgłosiło się mnóstwo osób zainteresowanych adopcją Snoopa. Wolontariusze ciężko pracowali, aby wybrać Snoopowi idealną rodzinę i w końcu się udało! Jego nowym tatą został Laurence Squire.

Snoop został adoptowany, a teraz nie może przestać się uśmiechać.

Opiekun czworonoga nie mógł być szczęśliwszy, gdy nowy członek rodziny zamieszkał w jego domu

– „Pewnego wieczoru oglądałem wiadomości, kiedy nagle na ekranie pojawił się Snoop. Gdy usłyszałem jego historię, byłem wzruszony. Jego była rodzina potraktowała go w okropny sposób, a mimo to on nadal próbował wrócić do ich samochodu. Od razu wiedziałem, że to bardzo lojalny pies. Bardzo chciałem go adoptować i udało się!” – opowiada Laurence Squire.

Wolontariusze szukali kogoś, kto będzie mógł poświęcić zwierzakowi dużo czasu, bo przez swoje doświadczenia pies jest podatny na lęk separacyjny. Na szczęście jego nowy opiekun pracuje w domu i dzięki temu może spędzać ze Snoopem dużo czasu.

Minęło zaledwie kilka tygodni od adopcji, a gołym okiem widać, że Snoop wspaniale zaaklimatyzował się w swoim domu. Teraz w końcu może cieszyć się szczęśliwym, pieskim życiem.

– „Niedawno przeprowadziłam ostatnią wizytę domową u nowych opiekunów Snoopa. Od razu zauważyłam, że psiak czuje się bardzo komfortowo ze swoją rodziną. Laurence poświęca mu masę miłości oraz uwagi. Wspaniale jest widzieć Snoopa przy takim człowieku” – przyznała Rachel Butler z RSPCA.

Snoop bawi się, biega i robi wszystko to, co pies. W końcu ma szczęśliwe życie, jednak mimo wszystko pozostaje w nim pewien lęk. Nie pozwala, aby jego pan oddalał się od niego. Prawdopodobnie boi się, że znowu zostanie porzucony.

– „Podąża za mną gdziekolwiek pójdę. Boi się, że go zostawię. Biedak wciąż pamięta, co zrobili mu tamci ludzie. Ja każdego dnia daję mu mnóstwo miłości i jestem pewien, że za jakiś czas ten lęk minie. To wspaniały pies. Kocham go z całego serca” – dodał nowy opiekun psa.

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz