Home Poruszające Bezdomny spał przed schroniskiem dla zwierząt. Nie znajdował się w tym miejscu przypadkowo.

Bezdomny spał przed schroniskiem dla zwierząt. Nie znajdował się w tym miejscu przypadkowo.

Po przyjściu do pracy w piątek rano, pracownik DeKalb County Animal Services w Georgii, zauważył pod drzwiami śpiącego bezdomnego.

Okazało się, że mężczyzna nie był tam przypadkowo. Stracił swojego najlepszego przyjaciela i był zdesperowany, aby go odzyskać.

– „Obudziliśmy go, a on powiedział nam, że jego ukochany pies zaginął” – powiedziała Karen Hirsch, rzeczniczka schroniska.

Mężczyzna wydał wszystkie pieniądze na to, aby zapłacić za przejazd autobusem do schroniska. Liczył na to, że tam odnajdzie swojego psa. Na szczęście jego zaginiony przyjaciel został odnaleziony na ulicy jakieś dwa tygodnie wcześniej. Był jednak w innej placówce.

Wiedząc, że ten człowiek nie ma pieniędzy na transport, pracownicy postanowili pokryć koszty jego podróży.

Gdy mężczyzna przybył do schroniska, okazało się, że chociaż miał niewiele pod względem dóbr materialnych, on i jego pupil byli bogaci w miłość. Ich ponowne spotkanie porusza do łez.

Schronisko przyznało, że z wielką chęcią pomoże tej parze, jeżeli kiedyś będą tego potrzebowali.

– „Ludzie często nie rozumieją oddawania zwierzęcia w ręce osoby bezdomnej. Prawda jest taka, że niektórzy z nich lepiej opiekują się swoimi zwierzakami niż ludzie, którym niczego nie brakuje. Jeśli widzisz osobę bezdomną ze zwierzęciem domowym i nie chcesz dawać jej pieniędzy, możesz dać karmę dla psów lub butelkę wody” – powiedział Hirsch.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz