Home życie 3 zawody, które są znienawidzone przez Polaków. Nikt nie lubi osób na tych „stanowiskach”.
4.60K

3 zawody, które są znienawidzone przez Polaków. Nikt nie lubi osób na tych „stanowiskach”.

Mówi się, że żadna praca nie hańbi. Czy to jednak prawda? Jest kilka stanowisk, na które Polacy nie patrzą zbyt przychylnym okiem.

Te zawody często spotykają się z wyzwiskami, żartami czy wulgaryzmami. Więc do kogo nie jesteśmy pozytywnie nastawieni?

Prostytutka

Najstarszy zawód świata. Polega na świadczeniu usług seksualnych za pieniądze lub inne korzyści. Prostytucja przyjmuje różne formy, ale jej status prawny różni się w zależności od kraju, a czasami nawet regionu w danym kraju. W niektórych miejscach prostytucja jest aktywnością dozwoloną, ale nieuregulowaną prawnie, gdzie indziej uznawana jest za przestępstwo, a czasami jest po prostu zwykłym zawodem. Prostytucja w naszym kraju jest legalna i praktykowana, ale nie uregulowana prawnie.

Telemarketer

Gdy dzwoni do nas ktoś, kto przedstawia się jako operator sieci, mamy dwie możliwości: rozłączyć się albo wejść w niekończący się monolog. Zwykle dzwonią w najgorszym momencie i nie rozumieją słowa „nie”. Na pewno przynajmniej raz w życiu zdarzyło Ci się, że telemarketer doprowadził Cię do szału.

Kontroler biletów

Niby praca jak każda inna. Ich zadaniem jest sprawdzanie czy każdy pasażer w środkach transportu publicznego ma aktualny bilet. Dlaczego tak wiele osób nie lubi kontrolerów i określa ich „kanarami”?

Zgadzasz się z tym? Dodałbyś coś do listy?

Twoja reakcja?

Super
Super
52
Ha ha
Ha ha
113
Wow
Wow
37
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz