Home ludzie 21-latka i 74-latek są parą. Kochając się przed kamerami, chcą udowodnić swoją miłość.

21-latka i 74-latek są parą. Kochając się przed kamerami, chcą udowodnić swoją miłość.

Czy wiek ma znaczenie, jeśli dwoje ludzi jest w sobie zakochanych? Czy istnieje jakaś granica? Nawet jeśli to ta para łamie wszelkie stereotypy.

Piękna, 21-letnia Milijana Bogdanovic jest narzeczoną 74-letniego Milojko Bozica, który na co dzień mieszka w wiosce Pilatovici w zachodniej Syberii. O parze pewnie nie zrobiłoby się głośno, gdyby nie pomysł na wzięcie udziału w jednym z tamtejszych reality show.

Milijana i Milojko postanowili wziąć udział w programie „Parovi” w Belgradzie. Para oznajmiła też, że uprawia seks codziennie i nie zamierza zaprzestać swoich zbliżeń w programie. Dlaczego tak? Powód jest prosty. Oboje desperacko pragną założyć rodzinę, a doskonale wiedzą, że czas nie gra na ich korzyść.

– „Oczywiście, że będziemy uprawiać seks. Dlaczego mielibyśmy tego nie robić? Chciałabym zajść w ciążę i urodzić dziecko. Mam nadzieję, że w końcu nam się to uda. Jeśli nie w programie, to po jego zakończeniu” – wyjaśnia 21-latka.

Milijana natomiast nie wyobraża sobie życia u boku innego mężczyzny.

– „Mężczyźni, którzy biorą udział w programie, są w większości przypadków młodzi. Nie mają siwych włosów ani nie noszą okularów. Na pewno nie zwrócą więc mojej uwagi” – dodaje Milijana.

– „Planujemy się tam przytulać i prawdziwie kochać, jakbyśmy byli u siebie w domu. Naprawdę chcę udowodnić ludziom, że łączy nas prawdziwe uczucie i nie jest to tzw. „trik marketingowy”, jak wiele osób uważa” – kontynuuje Milojko.

Bohaterka show przyznała także, że musi uważać na zdrowie 74-latka, ponieważ ma problemy z sercem (przeszedł operację w grudniu), ale mimo to i tak cieszy się bardzo aktywnym i udanym życiem intymnym. Dodała także, że jej partner, mimo podeszłego wieku, ma się bardzo dobrze i nie musi używać viagry.

– „Uwielbiam pozycje seksualne, w której dominuje mężczyzna. Jestem podekscytowana, gdy Milojko rzuca mnie na łóżko… Doskonale wiem, jak go uwieść. Wystarczy, że wezmę prysznic i wyjdę nago z łazienki” – wyznaje 21-latka.

Okazuje się, że Milojko również wie, jak zachęcić swoją ukochaną do zbliżenia.

– „Wystarczy, że położę dłoń na jej brzuchu. Później wszystko dzieje się już samo” – dodaje mężczyzna.

Milojko ma trójkę dzieci w wieku 30, 35 i 40 lat z pierwszego małżeństwa i dwójkę wnuków w wieku 11 i 13 lat. To jednak nie stoi na przeszkodzie znajomości i miłości, która połączyła bohaterów tego wpisu. Dowodem na to niech będzie fakt, że oboje planują wziąć ślub 7 września. Ślub kościelny jednak nie wchodzi w grę, gdyż Kościół nie chce wyrazić zgody na małżeństwa ludzi z różnicą wieku większą niż 15 lat.

Wierzycie, że jest to prawdziwa miłość?

Twoja reakcja?

Super
Super
150
Ha ha
Ha ha
521
Wow
Wow
175
Smutny
Smutny
147
Zły
Zły
87

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz