Home News Wypadek pod Ostrołęką. Matka wymusiła pierwszeństwo, dwoje dzieci zginęło na miejscu.

Wypadek pod Ostrołęką. Matka wymusiła pierwszeństwo, dwoje dzieci zginęło na miejscu.

Pod Ostrołęką doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W jego wyniku zginęło dwoje dzieci.

36-letnia kobieta jechała autem wraz z dwójką dzieci. Policjanci ustalili, że matka omijając lewym pasem dwa skręcające samochody, wymusiła pierwszeństwo. Nie udało się jej uniknąć zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.

Do wypadku doszło 27 marca około godziny 9:00 w Kordowie. 36-latka prowadziła samochód marki Opel. Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta jadąc od strony Warszawy dojechała do miejsca, w którym zatrzymały się przed nią dwa samochody.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przybliżył okoliczności zdarzenia:

– „Kierujący tymi pojazdami wykonywali manewr skrętu w lewo, w drogę prowadząca do centrum miejscowości Kordowo. Z nieznanych przyczyn kierująca Oplem zjechała na lewy pas ruchu i wykonywała manewr ominięcia tych pojazdów. Z przeciwka jednak poruszał się samochód ciężarowy, który uderzył przodem w prawy bok Opla.”

W wypadku zginęła dwójka dzieci. 6-letnia dziewczynka i 2-miesięczne niemowlę zginęły na miejscu.

36-latka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Nadal jednak przebywa w szpitalu ze względu na zły stan psychiczny. Prokuratura ustaliła już, że kierująca pojazdem była trzeźwa.

Śledczy przesłuchali już kierowcę ciężarówki w charakterze świadka. Na razie zabezpieczyli tachograf z samochodu ciężarowego.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz