Home Wideo Zostawił na noc włączoną kamerę, aby zobaczyć, co robi jego kot podczas gdy on śpi.

Zostawił na noc włączoną kamerę, aby zobaczyć, co robi jego kot podczas gdy on śpi.

Achi od zawsze był kochającym kotem, który uwielbia spędzać czas ze swoim opiekunem, Lomphontenem Lomphontanem z Tajlandii.

Niedawno jednak mężczyzna zdał sobie sprawę, że największe sesje przytulania mają miejsce w nocy podczas snu. Lomphontenem dowiedział się o tym dzięki ukrytej kamerze, którą zostawił włączoną na noc. Był ciekaw, co w tym czasie robi Achi.

Oto Lomphonten i Achi.

Jakiś czas temu mężczyzna zainstalował kamerę w swoim domu, aby zobaczyć, co robi jego kot, gdy on jest w pracy. Okazało się jednak, że najciekawszy materiał zarejestrowano w nocy. Filmik ujawnił, co tak naprawdę robi Achi, gdy jego właściciel zapada w sen.

– „Odkryłem, że Achi przystępuje do akcji, gdy ja zasypiam. Mój kot wykorzystuje wtedy okazję, aby czule się do mnie przytulić. To jednak nie wszystko!” – opowiada Lomphonten.

– „To zabawne, ale każdy filmik nagrany nocą ukazywał to samo. Ja kładę się spać, a Achi kładzie się na mojej klatce piersiowej, a następnie dotyka łapą mojej twarzy. W ten sposób upewnia się, czy aby na pewno śpię. Później się do mnie przytula” – mówi mężczyzna.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
136
Ha ha
Ha ha
72
Wow
Wow
42
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz