Home ludzie Sławomira czeka kolejna zmiana. Ma na niej zarobić aż pół miliona złotych.

Sławomira czeka kolejna zmiana. Ma na niej zarobić aż pół miliona złotych.

Dzięki stworzeniu nowego gatunku muzyki, Sławomir Zapała zyskał ogromną popularność.

Artysta cieszy się niesłabnącą sławą. Dzięki temu wystąpił już w kilku filmach i programach, a nawet prowadzi własne show w TVP. Jak donoszą media, gwiazdorowi udało się też zdobyć ogromny kontrakt za przejście do Polsatu.

Popularność Sławomira sprawiła, że między stacjami telewizyjnymi rozpoczęła się batalia o to, kto go zatrudni. Z początku Sławomir brał udział w programach Polsatu, ale formalnie nie był związany ze stacją.

Dlatego też, gdy TVP zaproponowała mu możliwość prowadzenia własnego show, piosenkarz przyjął ofertę. Wraz z żoną poprowadził teleturniej „Big Music Quiz”. Pierwszy sezon programu okazał się być prawdziwym hitem. Drugi jednak przyciągnął przed telewizory mniej osób.

Polsatowi najpierw udało się przekonać Sławomira do występu na ich imprezie sylwestrowej. Teraz, gdy skończył się kontrakt z TVP, stacja szybko przejęła gwiazdę. Sławomir ma prowadzić nowy program rozrywkowy poświęcony youtuberom. Show najprawdopodobniej pojawi się w jesiennej ramówce.

Przypuszczamy, że do odejścia z TVP Sławomira nie przekonała wyłącznie możliwość pracy z youtuberami. Według doniesień Polsat zapłaci artyście 500 tysięcy złotych za jeden sezon.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz