Home Niesamowite Kupiła nerkę w Auchan. Nosiła ją przez kilka tygodni do czasu, aż się jej uważnie przyjrzała.

Kupiła nerkę w Auchan. Nosiła ją przez kilka tygodni do czasu, aż się jej uważnie przyjrzała.

Wydawało Ci się, że już nic Cię nie zaskoczy? A co powiesz na nerki z nazistowskimi symbolami w asortymencie sklepów Auchan?

Mieszkanka Krakowa kupiła w wyżej wymienionym sklepie torebkę moro. Myślała, że to idealny gadżet na nadchodzące lato. Jakie było jej zaskoczenie, gdy przyjrzała się przedmiotowi i zobaczyła, że widnieje na nim swastyka i orzeł, który jest symbolem Wehrmacht.

Saszetka została kupiona kilka tygodni temu. Kobieta nosiła gadżet, nie mając pojęcia, co na nim widnieje.

– „Nerka uszyta jest z materiału moro, na którym są różne napisy. Jestem w szoku. Przez kilka tygodni chodziłam z torebką, na której są nazistowskie symbole. W życiu bym nie pomyślałam, że w sieci marketów może być sprzedawane coś takiego.

Prawda wyszła na jaw dopiero, gdy kobieta położyła nerkę na stole w jednej z restauracji. Kątem oka spojrzała na gadżet i dopiero dostrzegła ten szczegół

„Gazeta Krakowska”, która zajęła się sprawą nerki zwróciła się do sieci sklepów Auchan o wyjaśnienie incydentu. Swoją opinię wyraziła w tej kwestii Dorota Patejko, rzeczniczka prasowa Auchan.

– „Niestety, nie byliśmy w stanie wychwycić tego błędu, stąd niedopatrzenie z naszej strony, za co przepraszamy. Absolutnie nie było naszą intencją wprowadzanie tego typu produktów do sprzedaży.”

Okazało się, że producentem nerki jest… polska firma, która na średnio co dziesiątej saszetce umieściła takie symbole. Po tym, jak dziennikarze zainteresowali się sprawą, gadżet zaczęto wycofywać ze sprzedaży. Sieć Auchan przeprasza za zaistniałą sytuację i dodaje, że nerkę może zwrócić każdy, kto dokonał jej zakupu.

Twoja reakcja?

Super
Super
114
Ha ha
Ha ha
151
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
73

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz