Home Poruszające Ojciec zrzuca 6-letnią córkę ze schodów. Wideo wstrząsnęło internautami.

Ojciec zrzuca 6-letnią córkę ze schodów. Wideo wstrząsnęło internautami.

Przed jednym ze sklepów na Ukrainie doszło do przerażającej sytuacji. 46-letni Artem, wychodząc z budynku za rękę z córką, w pewnym momencie rzucił nią tak mocno, że dziewczynka spadła ze schodów.

6-latka najprawdopodobniej ze strachu wstała dopiero, gdy ojciec zniknął z pola widzenia.

Do dramatycznego zdarzenia doszło 22 marca w mieście Warasz w obwodzie rówieńśkim. Według tego, co szybko ustaliła policja, mężczyzna był w sklepie z czworgiem dzieci, a 6-letnia Andżelika pokłóciła się z 3-letnim braciszkiem o to, kto ma prowadzić wózek. Mężczyzna tłumaczył, że niby próbował ich uspokoić, ale nie dawał rady.

– „Po prostu chciałem ją stamtąd zabrać. Gdy byliśmy na zewnątrz, wyrwała mi się i spadła” – mówił ojciec.

Patrząc na nagrania z monitoringu, można jednak stwierdzić, że tak nie było. Ewidentnie widać, że dziewczynka wcale się nie wyrywa, a zostaje rzucona. Nie wiemy jaki jest stan zdrowia dziecka, ani czy odniosło jakiekolwiek obrażenia.

Matka 46-letniego Artema nie może uwierzyć, że syn mógł zrobić coś takiego. Tłumaczy, że jest dobrym ojcem i „tylko musiały puścić mu nerwy”.

– „Jego żona była w szpitalu przez tydzień, więc musiał sam zajmować się czworgiem małych dzieci. Nie twierdzę, że zrobił dobrze, ale sądzę, że to wina zmęczenia i wyczerpania.”

W jego obronie stanęła także sąsiadka, która miała wielokrotnie widzieć, jak Artem dba o dzieci i bawi się z nimi przed blokiem.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
28
Smutny
Smutny
121
Zły
Zły
241

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz