Home Poruszające Niepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie z monitoringu, zadzwonił na policję.

Niepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie z monitoringu, zadzwonił na policję.

Konieczność wyboru przedszkola czy opiekunki do dziecka spędza sen z powiek wielu rodziców. Wielu z nich zastanawia się czy zostawiają dzieci pod odpowiednią opieką.

Ostatecznie nie pozostaje nic innego, jak wierzyć, że ich pociechami zajmą się profesjonaliści. Niestety ta rodzina nie miała tyle szczęścia.

Desire LeBlanc pracuje w placówce wychowawczej. Dlatego, gdy nadszedł czas, aby po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy, musiała sporo uwagi poświęcić na wybranie odpowiedniej opiekunki.

Popytała wśród znajomych i ostatecznie postanowiła wybrać 28-letnią Christinę Williamson, która prowadzi domowe przedszkole.

Opiekunka zdawała się być rzetelna i kompetentna. Miała też świetne referencje, więc wszystko zdawało się być w porządku. Niedługo później to się zmieniło. Desire nie spodziewała się, że na jaw wyjdą przerażające nagrania.

Sprawa ujrzała światło dzienne przez męża opiekunki. Jedna z 8-latek, którą zajmowała się jego żona, powiedziała coś, co zaniepokoiło mężczyznę. Postanowił zainstalować ukryte kamery w domu. Gdy obejrzał nagrania, był przerażony i natychmiast poinformował policję.

Christina została nagrana podczas znęcania się nad dziećmi, którymi powinna się opiekować. Na wideo widać, jak 28-latka popycha i wrzeszczy na dzieci,trzyma je z twarzą przyciśniętą do dywanu, kiedy płaczą i wpycha im do ust materiałowe chusteczki, żeby były cicho.

Dodatkowo, okazało się, że kobieta wielokrotnie zostawiała 5 miesięcznego chłopca samego w domu. Przerażające nagranie trafiło do sieci:

Opiekunka została skazana na 5 lat więzienia. Według psychologów, którzy badali dzieci, u żadnego nie występują trwałe skutki przemocy, której doświadczyły.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
50
Zły
Zły
135

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz