Home ludzie Iwona Pavlović zarobiła krocie będąc jurorką w Tańcu z Gwiazdami. Kwota zwala z krzesła.

Iwona Pavlović zarobiła krocie będąc jurorką w Tańcu z Gwiazdami. Kwota zwala z krzesła.

Niedawno media obiegła informacja, że niewidoma Joanna Mazur, która jest multimedalistką mistrzostw świata, nadal mieszka w akademiku bez łazienki w pokoju i utrzymuje się za 1400 zł stypendium.

Od razu posypała się lawina komentarzy wspierających sportsmenkę, a na stronie pomagam.pl powstała zbiórka.

Jurorzy „Tańca z Gwiazdami”, gdy zobaczyli materiał o Asi, wzruszyli się jej historią i zachęcali, aby pomagać młodej kobiecie.

Wśród osób, które zachęcały do pomocy, była Iwona Pavlović, która od prawie 15 lat zasiada w jury popularnego programu tanecznego i może pochwalić się ogromną gażą za program. Oczywiście jest to wynagrodzenie za jej ogromną wiedzę w tej dziedzinie, doświadczenie i umiejętności.

W kontekście historii Joanny, media i ludzie zaczęli interesować się wynagrodzeniem pozostałych jurorów. Padło na Iwonę, prawdopodobnie dlatego, że jest kontrowersyjną postacią. Portal pomponik.pl wyliczył, że przez 22 edycje programu kobieta mogła zarobić nawet 3 miliony złotych. Szacuje się, że w trakcie pierwszych sezonów jurorka dostawała około 45000 zł za edycję. Dzisiaj mówi się nawet o 180000 zł.

Internauci od razu zestawili to z tym, ile zarabia Joanna Mazur. Padły ostre słowa, ale i takie, które bronią jurorki.

– „Jak tyle zarabia, to niech pomoże uczestniczce, która ma marne 1400 zł. Gdzie tu sprawiedliwość?”

– „Wielka mi gwiazda od siedmiu boleści, a nauczyciele mają marne grosze.”

– „Chwila, ludzie… Co Wy piszecie? Przecież ona sama się nie zatrudniła, tylko ktoś z produkcji o niej pomyślał. Przez lata się nie zmienia w jury, bo najwidoczniej jest na nią popyt. Na pewno ciężko pracowała, gdy tańczyła i ma doświadczenie. To chyba tylko Polacy tak do portfela zaglądają.”

– „Tak, jasne. Niech odda swoje pieniądze, a sama niech zamieszka najlepiej w śmietniku.”

– „Wstyd mi za takie osoby, które nie rozumieją, że tak działa telewizja. Są osoby, które zarabiają więcej i jakoś nikt nie robi szumu.”

– „A może lepiej przyjrzeć się politykom?!”

Co sądzicie na ten temat?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz