Home ludzie Nowa uczestniczka „Big Brothera” kąpie się bez bikini. Przed kamerami pokazała wszystko.

Nowa uczestniczka „Big Brothera” kąpie się bez bikini. Przed kamerami pokazała wszystko.

Nieplanowane zmniejszenie liczby uczestników Big Brothera sprawiło, że do Domu Wielkiego Brata wpuszczono nową osobę.

Magda Zając jest w programie od kilku dni i zdaje się, że planuje sporo namieszać. Jak na razie widzowie dowiedzieli się, że nawet w przypadku prysznica pod okiem kamer nie uznaje kąpieli w bikini.

Rolniczka z Chełma jest w Domu Wielkiego Brata od kilku dni. Od samego początku widać było, że będzie jedną z barwniejszych uczestniczek. Oczywiście przez część domowników została odebrana jako głośna i irytująca. Rzeczywiście nie można odmówić jej charakteru. Okazuje się, że ta kobieta z małego miasta bardzo różni się od pozostałych uczestników.

Jeszcze przed wejściem do Domu Wielkiego Brata Magda podkreślała, że ma nadzieję, iż program będzie przygodą jej życia. Nie ukrywała, że jest bardzo otwarta na nowe znajomości i związek. Na razie najbardziej zbliżyła się do Igora Jakubowskiego.

To nie uszło uwadze pozostałych domowników, którzy zauważyli, że bokser też chce zaimponować dziewczynie. Łukasz, Kasia i Magda Wójcik nie są zadowoleni z tej sytuacji, bo stwierdzili, że chłopak bardzo się przez to zmienił, niekoniecznie na plus.

Magdzie wójcik nie podoba się też nastawienie nowej uczestniczki do zwierząt. Youtuberka-weganka, ma problem z tym, że rolniczka hoduje zwierzęta na ubój, a w czasie wolnym poluje.

Nie da się ukryć, że Magda Zając różni się od pozostałych uczestniczek także w kwestii nastawienia do kamer. Do tej pory mieszkanki Domu Wielkiego Brata, ku rozpaczy niektórych widzów, kąpały się w strojach kąpielowych.

Osoby zwiedzone tą sytuacją, w środę około godziny 20:30 miały szansę zobaczyć to na co czekały. Magda kąpała się nago, a wszystko zostało pokazane na live stream na Playerze. Co ciekawe, rolniczce z Chełma nie przeszkadzała nie tylko obecność kamer. W czasie, kiedy brała prysznic, w pomieszczeniu był też Bartłomiej Boruc.

Magda to bez wątpienia bardzo barwna osoba. 27-latka samotnie wychowuje 9-letnią córkę i mówi o sobie, że jest pozytywną wariatką. Wraz z rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne, poza tym pracuje w chełmskim starostwie. Studiowała zarządzenie przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie.

Jej największe pasje to jazda konna i strzelectwo, ale to nie wszystkie ciekawe zainteresowania. Okazuje się, że 27-latka kilka lat temu wystąpiła w teledysku i można nawet powiedzieć, że gra w nim główną rolę.

Co o niej myślicie?

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
57
Wow
Wow
53
Smutny
Smutny
34
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz