Home Wideo Został oszukany przez TVN. Opowiedział, jak stacja reżyseruje i ustawia swoje programy.

Został oszukany przez TVN. Opowiedział, jak stacja reżyseruje i ustawia swoje programy.

Od jakiegoś czasu TVN zmaga się z zarzutami o ustawianie i reżyserowanie swoich programów.

Takie doniesienia pojawiały się już wcześniej, ale przybrały na sile, gdy widzowie Big Borthera znaleźli kilka dowodów na to, że sytuacje w Domu Wielkiego Brata są ustawiana. Teraz w kwestii ustawiania programów głos zabrał pewien youtuber.

James prowadzi na YouTube kanał Samiec Alfa. W swoich nagraniach uczy mężczyzn jak podrywać dziewczyny. Ekspert od uwodzenia prowadzi też kursy i szkolenia z zakresu uwodzenia kobiet. To, co spotkało go w programie „Uwaga po uwadze” zdaje się potwierdzać podejrzenia o reżyserowanie programów przez TVN.

Ostatnio mężczyzna wrzucił film, w którym opowiada o swoich doświadczeniach z TVN. Zaczyna od tego, że już wcześniej miał realizować dla stacji program o uwodzeniu kobiet. Niestety oczekiwania stacji i Jamesa były różne.

TVN oczekiwał od niego, że zrobi show, w którym będzie można wyśmiać zarówno uczestników jak i trenerów uwodzenia. James chciał z kolei, aby program był dokumentem o tym, jak trenerzy pomagają mężczyznom mającym problemy z rozmawianiem z kobietami.

Początkowo stacja wyraziła zgodę na jego warunki, ale później poinformowali Jamesa, że rezygnują z jego usług. Kilka miesięcy później youtuber dowiedział się, że stacja jednak realizuje program, ale w pierwotnej formie.

Teraz stacja skontaktowała się z Jamesem, aby zaprosić go do programu „Uwaga po uwadze”. Uczestnicy i dziennikarze mieli rozmawiać o kobietach naciąganych na ogromne pieniądze przez uwodzicieli. James mówi, że wszystko od początku było tak zrealizowane tak, aby to on i jego kolega, który też zajmuje się uwodzeniem, wyszli na tych złych. Jakby to oni byli winni temu, że kobiety zostały oszukane.

Nie chodzi tylko o zachowanie redaktora. Program był realizowany w domu weselnym z przaśną dekoracją, na którą składały się baloniki i napis LOVE. Później było tylko gorzej. Trenerzy uwodzenia od razu zostali postawieni w pozycji tych, którzy uczą mężczyzn tego, jak wyciągać od kobiet pieniądze, co oczywiście jest kłamstwem.

Pani psycholog z programu nazwała ich nawet psychopatami, mimo że przed programem rozmawiała z Jamesem i jego kolegą, którzy wytłumaczyli jej, na czym polega ich praca. Youtuber zaznaczył także, że redaktor kompletnie nie dawał mu dojść do głosu.

O ile można mieć pewne rozterki moralne, co do ich pracy, o tyle w żadnym z ich materiałów nie zachęcali do wyciągania od kobiet pieniędzy. Co ciekawe, w programie jako ekspert pojawił się nawet detektyw Rutkowski, który krytykował pracę mężczyzn. Chociażby dla jego „popisów” warto obejrzeć nagranie Jamesa.

Całe nagranie ze wszystkimi dowodami na manipulacje programem, możecie obejrzeć poniżej:

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz