Home Poruszające Zgwałcił na śmierć suczkę swojej narzeczonej. W poniedziałek usłyszał wyrok.

Zgwałcił na śmierć suczkę swojej narzeczonej. W poniedziałek usłyszał wyrok.

Mężczyzna zgwałcił psa swojej narzeczonej. 52-letni sprawca przyznał się do wszystkiego i usłyszał wyrok 60 dni więzienia.

Sprawa niestety zakończyła się tragicznie. Z powodu odniesionych ran, czworonóg musiał zostać uśpiony.

Ofiarą gwałciciela padła suczka rasy Lhasa Apso o imieniu Estrella. Właścicielka znalazła swojego psa leżącego pod kanapą. Czworonóg był bardzo wystraszony, a kobieta zauważyła, że jego tylna część ciała krwawi. Okazało się, że jej narzeczony, Fidel Lopez, zgwałcił suczkę.

– „Estrella chowała się pod kanapą i była bardzo wystraszona. Stało się coś strasznego.”

Właścicielka natychmiast zawiozła psa do weterynarza, nie udało się go jednak uratować. Z powodu poniesionych obrażeń wewnętrznych, Estrella musiała być uśpiona.

52-letni Fidel Lopez przyznał się do winy. Podobno sprawca już wcześniej wyrażał zainteresowanie okrucieństwem wobec zwierząt. Przechwalał się, że był świadkiem, jak inna osoba atakowała psa.

Lopez od 22 lat pracował w tej samej restauracji serwującej naleśniki. Wcześniej w jego papierach nie zanotowano żadnej historii kryminalnej.

Policja w Portland rozpoczęła dochodzenie w sprawie mężczyzny w grudniu 2018 roku. Sprawca został aresztowany w lutym po wykonaniu badań DNA, które wykazały, że miał związek z przestępstwem.

– „Lopez przyznał, że uprawiał seks z psem w łóżku, po tym jak pokłócił się ze swoją narzeczoną. Według niego z suczką było wszystko w porządku” – mówi policja.

Głos zabrał też obrońca mężczyzny:

– „Mój klient żałuje, tego co zrobił. Przyznał, że popełnił błąd, a całą odpowiedzialność bierze na siebie” – powiedział Joe Calhoun.

Lopez usłyszał wyrok 60 dni więzienia oraz 3 lata zawieszenia. Oprócz tego otrzymał 15 lat zakazu posiadania jakiegokolwiek zwierzęcia. Zostanie też poddany ocenie zdrowia psychicznego.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz