Home Poruszające 20-letni Mateusz mył okno, kiedy spadł z 11. piętra. Osierocił dwójkę dzieci.

20-letni Mateusz mył okno, kiedy spadł z 11. piętra. Osierocił dwójkę dzieci.

20-letni Mateusz z Gniezna chciał umyć okna w swoim mieszkaniu. Niestety wystarczyła chwile nieuwagi, aby doszło do ogromnej tragedii.

W pewnym momencie mężczyzna zachwiał się i wypadł z 11. piętra. Młody mężczyzna nie miał szans.

Gdy ciało 20-latka zostało znalezione pod blokiem, miał na swoich dłoniach gumowe rękawiczki. Obok niego leżał płyn do mycia szyb. Jak zakładają śledczy, 20-latek musiał zbyt mocno wychylić się, co przyczyniło się do upadku. Biorąc pod uwagę fakt, na którym piętrze mieszkał, nie miał najmniejszych szans na przeżycie upadku.

– „Rozmawiałam z nim tego samego dnia, kiedy zginął. W życiu bym nie pomyślała, że widzę go po raz ostatni… Prawdziwy dramat, w takich okolicznościach… Rozmawiałam z innymi mieszkańcami, którzy właśnie mówili, że wypadł z okna podczas mycia szyb. Trudno mi to wszystko poukładać sobie w głowie. Bardzo żal mi teraz jego dzieci. Osierocił córkę i syna” – mówi sąsiadka.

– „Nikt go o to nie prosił. Następnego dnia miała przyjść moja mama i się tym zająć. Nie wiem, dlaczego się za to zabrał. Nie umiał myć dobrze okien. W kuchni już to zrobił. Nikt go o to nie prosił. Następnego dnia miała przyjść moja mama i się tym zająć… Był zabawny, pomocny, przyjacielski, ambitny, nie poddawał się” – rozpacza 19-letnia Paulina, dziewczyna Mateusza, która nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego.

Mateusz był szefem młodzieżowej partii Roberta Biedronia w Gnieźnie.

– „Chciał się zaangażować całym sercem w działalność partii” – mówi Paulina.

Po śmierci Mateusza jego dziewczyna zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający wpis.

– „Mój Najdroższy, nie ma Ciebie obok mnie, ale na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Byłeś moim Słońcem, gdy zaczął padać deszcz. Najlepszą osobą, jaką spotkałam” – czytamy.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz