Home Poruszające Ojciec pocałował swoją umierającą córeczkę na pożegnanie. 2-latka została brutalnie pobita przez własną matkę.

Ojciec pocałował swoją umierającą córeczkę na pożegnanie. 2-latka została brutalnie pobita przez własną matkę.

Bardzo byśmy chcieli, aby ta historia nie była prawdziwa. Niestety zdarzyła się naprawdę i jest wyjątkowo smutna oraz oburzająca.

Senad Kardasevic to ojciec, który został zmuszony pochować swoje 2-letnie dziecko.

Po rozwodzie jego córka Arina zamieszkała razem z matką. W dniu, gdy spotkał go okrutny los, był w drodze, aby ją odwiedzić. Nagle otrzymał telefon. Dowiedział się, że jego córka walczy właśnie o życie na OIOM-ie.

Sanda Alibabic i jej nowy chłopak Mirzan Jakupi, zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa. Do tragedii doszło w jej domu, znajdującym się w mieście Jesenice na Słowenii. Tam, mała Arina, została ciężko pobita przez swoją matkę i jej kochanka. Sprawa wyszła na jaw, gdy Sanda w przypływie przyzwoitości wezwała pogotowie. Próbowała jednak wmówić lekarzom, że dziewczynka doprowadziła się do takiego stanu sama… wpadając na kaloryfer. W szpitalu stwierdzono liczne złamania kości i zasinienia. Jej twarz była niesamowicie spuchnięta. Pracownicy szpitala nie zastanawiali się długo i wezwali policję.

Zdjęcia zrozpaczonego ojca przy łóżku obandażowanej i podłączonej do aparatury Ariny zszokowały ludzi na całym świecie. Dziewczynka zmarła dwa dni później.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
509
Zły
Zły
337

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz