Home Poruszające Te zdjęcia 80-letniej kobiety leżącej twarzą w dół na poduszce, walcząc o oddech w domu opieki, rozwścieczyło internautów.

Te zdjęcia 80-letniej kobiety leżącej twarzą w dół na poduszce, walcząc o oddech w domu opieki, rozwścieczyło internautów.

Decyzja o umieszczeniu seniora w domu opieki nigdy nie jest łatwa, jednak czasami nie ma innego wyjścia.

Każdy z nas chciałby móc pozostać we własnym domu i być niezależnym, ale gdy zaczniemy wymagać więcej opieki i pomocy, niż nasza rodzina jest w stanie nam zapewnić, bliscy muszą podjąć tę ciężką decyzję.

Każdy liczy też, że personel takiej placówki zaopiekuje się bliskimi, jakby byli ich oczkiem w głowie. Niestety nie zawsze tak jest.

Gdy James Brown odwiedził swoją 80-letnią matkę Esther w Altercare Nobles Pond, w Ohio, zobaczył coś przerażającego.

James przyszedł wraz z długoletnią przyjaciółką rodziny, Julią Wiggins odwiedzić Esther w wysoko cenionym domu opieki.

Mężczyzna mówi, że znaleźli Esther siedzącą w wózku inwalidzkim, z twarzą w poduszce, walczącą o każdy oddech i nie mogącą podnieść głowy.

Julia Wiggins powiedziała, że Esther była w rogu stanowiska pielęgniarek. Z początku nie poznała jej, ale chwilę później zdała sobie sprawę z koszmaru, który właśnie miał miejsce.

Syn Esther zaczął krzyczeć, że to jego matka i podbiegł, aby jej pomóc.

Wraz z Juilą starali się zawołać kogoś z pracowników, ale minęło aż 10 minut nim ktokolwiek się zjawił. Julia zrobiła zdjęcia, aby mieć dowód tego, jak traktowana była starsza pani.

James pozostał z matką przez noc, bo obawiał się o nią. Później wystosował oficjalną skargę.

Dyrekcja placówki uznała skargę rodziny za bezpodstawną.

Julia opublikowała zdjęcia w mediach społecznościowych i opisała całą sytuację. Jej post szybko rozprzestrzenił się, wywołując burzę wśród internautów.

Jak można tak traktować innego człowieka?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
70
Zły
Zły
148

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz