Home Niesamowite Gdy zaczyna grać „Perfect” Eda Sheerana, ten układ taneczny sprawia, że ludzie przecierają oczy ze zdumienia.

Gdy zaczyna grać „Perfect” Eda Sheerana, ten układ taneczny sprawia, że ludzie przecierają oczy ze zdumienia.

Gdy ktoś pokazuje swoje niezwykłe umiejętności tańca, zawsze jestem pod wrażeniem. Gdy ktoś pokazuje umiejętności tańca na lodzie… brakuje mi słów.

W przypadku łyżwiarstwa figurowego, konieczność wykonywania wszelkich podrzutów, obrotów itd. sprawia, że wybór piosenki jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku zwykłego tańca.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś taniec na lodzie, dobrze wiesz, że piosenka może zmienić wszystko.

Gabriella Papadkis i Guillaume Cizeron wybrali do swojego występu utwór „Perfect” Eda Sheerana. Para zaczęła od wjechania na środek lodowiska. Gabriella miała na sobie przepiękną czerwoną sukienkę, a Guillame był cały na czarno.

Nie minęło dużo czasu, gdy publiczność musiała zbierać szczęki z podłogi. Chemia między tą dwójką jest widoczna gołym okiem. Łyżwiarze poruszali się z niezwykłą precyzją i synchronizacją w rytm piosenki.

Gabriella i Guillaume mają bogatą historię jeśli chodzi o sukcesy na lodzie. Są srebrnymi medalistami olimpiady w 2018 roku oraz są w posiadaniu 6 złotych medali serii Grand Prix. Gabriella dodatkowo jest trzykrotną mistrzynią świata oraz pięciokrotną mistrzynią Francji.

Tylko popatrz na niezwykły występ tej dwójki. Będziesz pod wrażeniem.

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz