Home Poruszające Kurier po cichu odśnieża werandę kobiety po tym, jak dowiedział się, że jej mąż niedawno zmarł.

Kurier po cichu odśnieża werandę kobiety po tym, jak dowiedział się, że jej mąż niedawno zmarł.

Utrata bliskiej osoby nigdy nie jest prosta. W najlepszym wypadku jest to bolesne, smutne doświadczenie, które głęboko dotyka tych, którzy opłakują zmarłych.

W najgorszym wypadku może to zmienić całe życie i wręcz sparaliżować. Tak było w przypadku Leigh Anne, której mąż odszedł w wieku 42 lat po 7-miesięcznej walce z rakiem.

Matka trójki dzieci mieszkająca w niewielkim mieście w Nebrasce musiała jeszcze zmagać się ze śnieżycami, które często nawiedzają to miejsce.

Po jednej z nich kobieta zauważyła, że jej weranda pokryta jest śniegiem. To, co zobaczyła przez wizjer sprawiło, że kobieta dosłownie zamarła w szoku.

Pewnego dnia po ogromnej śnieżycy kobieta starała się napompować opony w swoim aucie, jednak miała problem z odkręceniem wentyli. Wtedy też w okolicy pojawił się znajomy kurier, Brian, który pomógł kobiecie.

Dwójka porozmawiała ze sobą i wtedy też mężczyzna dowiedział się o tragedii, która dotknęła Leigh.

Kobieta stała w obliczu wychowywania trójki dzieci, w międzyczasie starając się jakoś poradzić sobie z bólem po stracie.

Dodatkowo walka ze śniegiem na werandzie nie była przyjemna.

Brian jednak bez zająknięcia postanowił pomóc kobiecie jeszcze bardziej.

Nie wiedział jednak, że jest nagrywany przez kamerę zamontowaną w drzwiach, która zarejestrowała, jak bez słowa odśnieża werandę.

– „Kamery w drzwiach nie nagrywają tylko ludzi kradnących paczki” – napisała kobieta pod filmem, który zamieściła na Facebooku.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz