Home ludzie 15-letni syn Edyty Górniak pali papierosy. Diwa wymyśliła dla niego srogą karę.

15-letni syn Edyty Górniak pali papierosy. Diwa wymyśliła dla niego srogą karę.

Mniej więcej miesiąc temu do sieci trafiły zdjęcia z piętnastych urodzin syna Edyty Górniak, Allana Krupy, które wywołały spore kontrowersje.

Wszystko przez zachowanie nastolatka. Chłopak bowiem całkowicie nie przejmował się obecnością swojej matki i jak gdyby nigdy nic pił alkohol i palił papierosy. Gdy Edyta poznała prawdę, nie kryła zdziwienia i rozczarowania, a po powrocie do domu przeprowadziła rozmowę z synem.

Górniak nigdy nie ukrywała, że jest wielką przeciwniczką palenia. Nie ma się więc co dziwić, że nałóg syna bardzo ją dotknął. Na pogadance po imprezie urodzinowej się jednak nie skończyło. Edyta świetnie zdawała sobie sprawę z tego, że jedna rozmowa niewiele da. W związku z tym troskliwa mama wysłała swojego syna na weekendowe szkolenie prowadzone przez lekarzy, na którym dowie się jakie są skutki palenia.

– „Mówi mu o tym ciągle, ale wiadomo, że nastolatek nie do końca zdaje sobie sprawę” – czytamy w tygodniku „Świat&Ludzie”.

Edyta postawiła też warunek. Jeśli syn nie zerwie z nałogiem, straci stancję, w której mieszka obecnie, podczas gdy uczy się w wojskowym liceum pod Warszawą. Oczywiście, takie rozwiązanie oznacza jedno – z powrotem zamieszka z mamą. I choć 15-latek bardzo tego nie chce, bo skończy się wtedy jego beztroskie życie, zdecydowanie większym problemem wydaje się być fakt, że każdego dnia będzie musiał pokonywać ponad 100 km, aby dojechać do szkoły.

– „Allan zaczyna swoje zajęcia o 7 rano zatem bardzo mu zależy na mieszkaniu blisko szkoły” – podaje „Świat&Ludzie”.

Czy to przemówi do rozsądku Allana? Co by się nie działo, trzeba przyznać, że kara wymyślona przez Górniak jest surowa.

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz