Home Poruszające Miała wziąć ślub z tym mężczyzną. Jednak kiedy zobaczyła to nagranie, wszystko odwołała.

Miała wziąć ślub z tym mężczyzną. Jednak kiedy zobaczyła to nagranie, wszystko odwołała.

Nina Mandin to 26-letnia mieszkanka Rio de Janeiro. Wydawało się jej, że ma niemal idealne życie. Kochała swoją pracę, miała wspaniałego narzeczonego i dwa psy.

Pewnego dnia kobieta zauważyła, że jej dwa buldogi francuskie mają siniaki i zadrapania na całym ciele. Nie wiedziała skąd mogły się wziąć. Weterynarz nie widział innego powodu takich obrażeń, niż przemoc.

Nina czuła, że z jej zwierzakami dzieje się coś niedobrego.

Jakiś czas później zauważyła, że czworonogi zaczęły bać się jej narzeczonego. Dlatego też mimo iż miała poczucie, że zachowuje się wobec niego odrobinę nie w porządku, postanowiła, że zainstaluje w salonie ukrytą kamerę.

Gdy obejrzała nagranie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że narzeczony bił i kopał jednego z jej ukochanych psów. Nina wyznała, że miłość, którą czuła do mężczyzny zniknęła, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

– „Nawet nie myślałam o tym, że przygotowania do ślubu były już rozpoczęte. Moje pieski tak bardzo cierpiały z jego strony…”

Kobieta mówi, że nigdy nie uwierzyłaby, że jej ukochany jest zdolny do tak okrutnych czynów, ale cieszy się, że w końcu to odkryła.

Była pewna, że jej ukochany jest dobrym człowiekiem o ogromnym sercu zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Okazało się, że jest całkowicie inaczej.

Zdecydowała nie tylko na zerwanie znajomości i odwołanie ślubu. Postanowiła również, że opublikuje nagranie w sieci i pokaże całemu światu, jaki ten człowiek jest naprawdę.

Sprawą zainteresowała się też policja.

Ta historia pokazuje, że czasami ktoś, kto jest dla nas bardzo ważny, może okazać się być kimś zupełnie innym.

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
159
Zły
Zły
266

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz