Home Poruszające Kopie grób dla swojego psa, podczas gdy czworonóg wszystko obserwuje. Przerażający widok.

Kopie grób dla swojego psa, podczas gdy czworonóg wszystko obserwuje. Przerażający widok.

Franklin Hardy, scenarzysta, wywołał jakiś czas temu burzę na Twitterze. Mężczyzna wrzucił na swój profil zdjęcie, które pokazywało, jak jego ojciec kopał grób dla psa, a zwierzak wszystko obserwował.

– „Weterynarz powiedział przez telefon mojemu tacie, że jego pies musi zostać uśpiony. Przyznał, że przyjdzie do jego domu i tam poda psu zastrzyk.

Ja zacząłem zastanawiać się, czy to normalne, że lekarz mówi takie rzeczy przez telefon. Pomyślałem, że musi być słabym weterynarzem. Mój ojciec stał jednak za nim murem. Bardzo mu ufał, a to skłoniło go do podjęcia decyzji o wykopaniu grobu dla psa” – pisze Franklin Hardy na Twitterze.

Mężczyzna wykopał grób dla psa i pozwolił mu na to wszystko patrzeć. Trzeba przyznać, że te zdjęcia są poruszające. Historia ta miała jednak jeszcze jeden zwrot akcji.

Po czasie weterynarz przyszedł do domu mężczyzny, dokładnie zbadał psa i stwierdził, że to fałszywy alarm. Okazało się, że z czworonogiem wszystko jest w porządku, a lekarz fatalnie się pomylił.

– „To wszystko jest szalone. Witajcie w Wirginii. Tutaj naprawdę wszystko jest możliwe” – dodał Franklin Hardy.

Post był komentowany przez wielu ludzi. Zdarzenie wywołało skrajne emocje wśród ludzi. Trzeba przyznać, że sprawa wydaje się dziwna, ale najważniejsze, że z psem wszystko w porządku.

– „Odkąd ludzie ciągle pytają mnie o psa, mój tata zapewnia, że on ma się w porządku. Stał się teraz sławny” – przyznał Franklin Hardy.

Źródło: twitter.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz