Home Niesamowite Nostradamus przewidział pożar Notre Dame. Jego słowa z tej wizji są przerażające.

Nostradamus przewidział pożar Notre Dame. Jego słowa z tej wizji są przerażające.

Ogień, który jakiś czas temu zniszczył katedrę Notre Dame miał być spowodowany przez niewłaściwe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Media spekulują, że niekoniecznie był to przypadek, a może nawet jakiś większy plan. Ludzie zaczęli doszukiwać się przyczyn i wielu z nich doszło do przepowiedni Nostradamusa. Czy przewidział pożar katedry?

Jego słowa poruszają, ale czy na pewno są odzwierciedleniem tego, co myślał Francuz? Czy Nostradamus wiedział o tym, co się zdarzy?

Fani tej teorii znaleźli pewien fragment przepowiedni, który ich zdaniem dokładnie oddaje to, co wydarzyło się w Paryżu.

– „Le tremblement de terre Morrura, Caffich saint George demy perfondrez: Paix assoupie la guerre esueillera, Dans temple Pasques abysmes enfondrez.”

Bezsprzecznie te słowa są godne uwagi, ale czy mają coś wspólnego z wczorajszym pożarem? W wolnym tłumaczeniu (za stroną fakt.pl) oznaczają:

– „Ziemia trzęsie się w Mortarze, Wyspa św. Jerzego na wpół zanurzona, Pokój zamroczony, powstanie wojna, Na Wielkanoc w świątyni otworzone przepaście.”

Interpretacja tego fragmentu nastąpiła już po pożarze, ale ludzie uważają, że Nostradamus przewidział ogień w Notre Dame.

Najbardziej jednak porusza to, że niektóre zapisane w czterowierszu słowa mają odnieść się do tego, co dopiero będzie. To niepokoi jeszcze bardziej, ponieważ czytamy o wojnie, a także o przepaści, którą internauci interpretują jako całkowite zawalenie katedry.

Czy Nostradamus faktycznie mógł przewidzieć ogień w katedrze Notre Dame? Tego nie wiemy, ale słowa jego przepowiedni zawsze wzbudzają niepokój…

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz