Home Poruszające Kobieta opowiada, jak energetyki niemal uśmierciły jej męża. To przestroga dla miłośników energy drinków.

Kobieta opowiada, jak energetyki niemal uśmierciły jej męża. To przestroga dla miłośników energy drinków.

Dla niektórych ludzi napoje energetyczne to jedyny sposób, aby przetrwać dzień. Większość jednak nie zdaje sobie sprawy, że kofeina i cukry zawarte w tych napojach negatywnie wpływają na organizm.

W kwietniu nastolatek z Południowej Karoliny umarł nagle z powodu przedawkowania kofeiny zawartej w energetykach.

Teraz mężczyzna imieniem Austin ma sporo szczęścia, że po wielomiesięcznym i regularnym wspomaganiu się napojami energetycznymi nie skończył podobnie. Jego życie zmieniło się jednak na zawsze.

Jego żona, Brianna, niedawno podzieliła się poruszającą historią tego, jak jej świat niemal całkowicie się rozpadł.

Sara Enders, fotograf z Kalifornii opublikowała również szereg zdjęć, które dokumentują codzienną walkę rodziny w trakcie hospitalizacji Austina.

Świeżo upieczona mama odważnie opowiedziała o tym, jak napoje energetyczne niemal nie zabrały jej męża i jak wygląda ich życie obecnie.

„Witam, nazywam się Brianna, a to jest moja historia …

Miłość to nie małe rzeczy. To nie są rozmowy telefoniczne, daty, czy nawet wspomnienia. Miłość jest świadomością, że ​poświęcisz rzeczy, które nawet nie wiedziałeś, że możesz poświęcić. Miłość jest bezinteresowna.

Czy kiedykolwiek odczułeś wstrząs swojego życia? Czy byłeś kiedyś dotknięty tak wielkim emocjonalnym zamieszaniem, że wszystko wokół ciebie stało się rozmyte i wstrząśnięte? Nie możesz się poruszać, nie umiesz myśleć, nie potrafisz nawet reagować. Ja doświadczyłam czegoś, o czym nigdy nie myślałam, że będę musiała przeżyć.

Tej nocy nie wyobrażałam sobie, że cały mój świat został zniszczony w ciągu kilku godzin.

Ciągle pamiętam moją teściową, budzącą mnie rano. – Austin miał wypadek – powiedziała.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
65
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz