Home Niesamowite Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Gdy naprawdę się zakochają, na pewno nie zdradzą.

Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Gdy naprawdę się zakochają, na pewno nie zdradzą.

Czy jest coś takiego, jak najwierniejsze męskie imiona? Z pozoru wydaje się to śmieszne, ale okazuje się, że są imiona, które należą do osób faktycznie odznaczających się większą wiernością od innych.

Oczywiście pamiętajmy, że to nie imię bezpośrednio wpływa na to czy facet jest wierny. Na to wpływ ma również charakter, wychowanie, podejście do życia, a czasami nawet i koledzy.

Imiona niosą jednak ze sobą pewien przekaz…

Witold

Jest dobrym mężem i idealnym ojcem. Z całego serca kocha swoją ukochaną, oddaje się rodzinie i nie chce zdradzić. Jest typowym tradycjonalistą, który uwielbia stabilizację i bezpieczeństwo. Wydaje się szorstki dla obcych, ale jego bliscy dobrze wiedzą, jak bardzo ich kocha – tylko on pokazuje im swoją wrażliwość.

Kacper

Każdy Kacper jest wiernym i niezawodnym człowiekiem, na którym możesz polegać w 100%. Jest wierny, a jego moralny kręgosłup nie pozwala mu nawet na niewinne flirtowanie z innymi kobietami. Partnerka Kacpra zawsze może spać spokojnie – jest uczciwym człowiekiem.

Damian

Damian to wierny, ale i zazdrosny mężczyzna. Ponieważ lojalność jest dla niego najważniejszą cechą, czasami może być podejrzliwy wobec swojej partnerki. Jeśli nie da mu się podstaw do podejrzeń, uspokoi się i stworzy stabilny związek.

Jacek

Prawie każdy Jacek przeżywa mnóstwo przygód w młodości. Jego otoczenie nie wierzy więc, że kiedykolwiek się uspokoi. Wszystko jednak zmienia się, gdy Jacek spotka tę jedyną. Staje się wtedy wiernym i oddanym partnerem, nawet jeśli nadal lubi flirtować z innymi kobietami.

Janek

Jan jest stabilny i pewny siebie w każdym aspekcie życia, również w miłości. Ceni sobie tradycję, więc monogamia nie jest dla niego. Zawsze będzie całkowicie oddany i wierny jednej kobiecie. Uwielbia spędzać z nią czas i nie widzi świata poza nią.

Łukasz

Każdy Łukasz jest niezwykle rodzinnym człowiekiem. Ma wiele szacunku dla zasad, więc nigdy nie zdradzi swojej kobiety. Ten szacunek dla reguł często ratuje go przed wieloma niejednoznacznymi sytuacjami. Jest bardzo odpowiedzialny i stabilny emocjonalnie.

Maciek

Ma niestabilne nastroje, ale jedyną rzeczą, której możesz być pewna jest ego nienaganna moralność. Nie toleruje zdrady i głośno ją potępia. Uważa, że główną i najważniejszą cechą męskości jest wierność. Nawet jeśli codzienne życie z Maćkiem jest trudne, nigdy nie znajdzie sobie kochanki.

Tomasz

Tomasz bierze pełną odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Jeśli przysięga wierność, tak właśnie będzie. Dobrze podchodzi też do ojcowskich obowiązków. Jeśli odkryje zdradę swojej kobiety, nie ma szans, aby jej wybaczył.

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
61
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz