Home News Makabryczne odkrycie w Pabianicach. Policja znalazła ciało noworodka w fekaliach.
1.08K

Makabryczne odkrycie w Pabianicach. Policja znalazła ciało noworodka w fekaliach.

W Pabianicach doszło do tragedii. W przydomowej toalecie w centrum miasta znaleziono zwłoki noworodka. Sprawą zajmuje się policja. Przesłuchano już matkę dziecka.

Do makabrycznego zdarzenia doszło 1 maja. Po południu policjanci otrzymali wstrząsające zawiadomienie ze szpitala. Lekarze poinformowali ich, że do placówki zgłosiła się kobieta, która stwierdziła, że urodziła dziecko w toalecie przy ul. Matejki.

Według jej relacji do „spontanicznego” porodu doszło w trakcie załatwiania potrzeby fizjologicznej, a noworodek wpadł do zbiornika toalety.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wyruszyli policjanci i strażacy. Funkcjonariusze zaczęli sprawdzać zbiornik toalety. Ciało noworodka udało się wyłowić dopiero po kilku godzinach, ponieważ konieczne było opróżnienie i odfiltrowanie zbiornika.

Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pabianicach. Funkcjonariusze muszą ustalić czy rzeczywiście doszło do wypadku, czy matka działała celowo. Prokuratura przesłuchała już kobietę, ale na razie nie postawiono jej zarzutów.

Sprawę skomentował asp. sztab. Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi:

– „Okoliczności śmierci dziecka wyjaśni sekcja zwłok zlecona przez prokuraturę. Jej wyniki będą kluczowe do wyjaśniania tej sprawy.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz