Home ludzie Księżniczka Charlotte kończy dzisiaj 4 latka. Z tej okazji opublikowano jej aktualne zdjęcia.

Księżniczka Charlotte kończy dzisiaj 4 latka. Z tej okazji opublikowano jej aktualne zdjęcia.

To wyjątkowy dzień dla rodziny królewskiej. Córka księcia Williama i księżnej Kate, księżniczka Charlotte, obchodzi swoje czwarte urodziny.

W związku z tym najbliżsi złożyli małej jubilatce życzenia i w wyjątkowy sposób podzielili się tą radosną wiadomością z innymi.

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku i zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Z okazji urodzin małej księżniczki, w mediach społecznościowych pojawiły się piękne zdjęcia autorstwa księżnej Kate. Na jednym z nich widzimy Charlotte, która siedzi na trawie w błękitnej, kwiecistej sukience. Na kolejnych widzimy jubilatkę siedzącą na płocie i biegającą z kwiatkiem w ręku.

– „Książę i księżna Cambridge mają przyjemność podzielić się trzema nowymi zdjęciami księżniczki Charlotte, która będzie świętować czwarte urodziny. Fotografie zostały zrobione w kwietniu przez księżną w Pałacu Kensington i w ich domu w Norfolk” – czytamy na oficjalnym profilu Kate i Williama na Twitterze.

I choć księżniczka Charlotte skończyła zaledwie 4 latka, wielu ludzi już zauważyło zadziwiające podobieństwo małej do babci

Zdania na ten temat są jednak nieco podzielone, o czym świadczą chociażby komentarze zamieszczane pod zdjęciami Charlotte.

– „Ludzie mówią, że wygląda jak królowa, ale ja widzę, że jest identyczna jak tata. Zwłaszcza na drugim zdjęciu. Aż nie mogę uwierzyć, że kończy już 4 lata.”

– „To cały William.”

– „Urocza dziewczynka. Wszystkiego najlepszego. Ale dla mnie jest małą kopią królowej.”

Rodzina królewska w ostatnim czasie ma sporo powodów do świętowania. 23 kwietnia swoje pierwsze urodziny obchodził książę Louis. Kilka dni temu minęła też ósma rocznica ślubu Williama i Kate. Teraz Charlotte obchodzi czwarte urodziny, a już niedługo na świecie pojawić się ma pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz