Home Poruszające Jessica przyniosła siekierę, Sebastian zadawał ciosy. Oboje mają dopiero 17 lat.

Jessica przyniosła siekierę, Sebastian zadawał ciosy. Oboje mają dopiero 17 lat.

Aż ciężko uwierzyć, że tak brutalnej zbrodni dokonała dwójka nastolatków. Jednak prokuratura nie ma wątpliwości. Za morderstwo odpowiada para 17-latków. Oboje usłyszeli już zarzuty.

Dramat rozegrał się we wsi Słonne, koło Przemyśla. Zamordowany mężczyzna odwiedzał swoich znajomych, właściciela domu, w którym doszło do zbrodni oraz jego żony. Poza nimi przebywała tam też córka kobiety z poprzedniego związku, Jessica i jej chłopak Sebastian.

Wszyscy spędzili wspólnie wieczór, jednak w pewnym momencie gospodarz z żoną poszli spać. Gdy Wojciech P. został sam na sam z nastolatkami, miał niecenzuralnie wypowiadać się o Jessice. Wtedy też doszło do awantury.

Bójka pomiędzy trójką zakończyła się tragedią. Według prokuratury, Jessica w pewnym momencie poszła po siekierę i dała ją Sebastianowi. Kazała mu zabić 38-latka. Sprawcy bez litości zadawali mu kolejne ciosy, a pokój wręcz tonął we krwi.

Po wszystkim para nastolatków chciała pozbyć się ciała. Rozebrali ofiarę do bielizny i załadowali zwłoki na taczkę. Niedaleko domu wrzucili ciało Wojciecha P. do rowu. Znalazł je później stróż wracający z nocnej zmiany.

Śledczy na początku zatrzymali wszystkich uczestników imprezy. Ostatecznie jednak zwolnili matkę Jessiki i jej męża. Śledczy doszli do wniosku, że to nastolatki odpowiadają za morderstwo. We wtorek oboje usłyszeli zarzuty. Jessica i Sebastian przyznali się do winy.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy 17-latkowie mają problemy z prawem. Oboje przebywali już w ośrodku wychowawczym, gdzie się poznali. Razem też regularnie uciekali z placówki. Gdy dopuścili się morderstwa, również powinni przebywać w zakładzie, ale uciekli z niego przed tygodniem.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz