Home Poruszające Brutalne pobicie w tramwaju w Bydgoszczy. Mężczyzna nie miał litości dla 72-latka.

Brutalne pobicie w tramwaju w Bydgoszczy. Mężczyzna nie miał litości dla 72-latka.

Jakiś czas temu w jednym z tramwajów w Bydgoszczy, w pobliżu ulicy Fordońskiej doszło do skandalicznej sytuacji, która została uwieczniona na nagraniu.

Na filmie widzimy, jak pewien mężczyzna stanął nad starszym, 72-letnim panem i zaczął się nad nim znęcać. Prawdopodobnie miał do niego o coś pretensje. Z początku były to tylko wyzwiska, ale chwilę później doszło do rękoczynu.

Gdy agresorowi puściły nerwy, zrzucił 72-latkowi czapkę z głowy. To jednak nie wszystko. Kiedy starszy mężczyzna zapytał co się z nią stało, został kilkukrotnie uderzony w głowę.

– „Mało k***a masz, ch**u za*****y? Wy*******aj stąd” – krzyczał napastnik.

Przerażony staruszek postanowił udać się w kierunku drzwi wyjściowych. Jego reakcja nie spodobała się napastnikowi, który ponownie uderzył 72-latka. Jedna z kobiet krzyczy, aby mężczyzna się uspokoił. Przez cały ten czas jednak nikt nie wstaje, aby pomóc.

Gdy napastnik w końcu się uspokoił, zaczął tłumaczyć pasażerom, że jest niewinny i tak naprawdę on jest poszkodowany. Powodem jego agresji miał być fakt, że został obrażony przez starszego pana.

– „Po przeanalizowaniu nagrania z monitoringu będziemy ustalać tożsamość agresora” – zapowiedział w rozmowie z Polsat News kom. Przemysław Słomski z policji w Bydgoszczy.

Pobity 72-latek wkrótce został zidentyfikowany. Mimo to starszy mężczyzna nie zamierza wnosić o ukaranie agresora.

Policja za pośrednictwem portalu apeluje, by w przypadku, kiedy jesteśmy świadkami takich sytuacji, nie być obojętnym i reagować

– „Wystarczy wybrać numer 112 i powiadomić o konkretnym zajściu, nawet anonimowo. Takie zgłoszenie trwa zaledwie minutę. Jeśli jesteśmy blisko agresora i sami boimy się o własne bezpieczeństwo, należy oddalić się, w przypadku tej konkretnej sytuacji, na tył pojazdu, by dyskretnie wykonać telefon lub poprosić o to osobę trzecią. Po otrzymanym zgłoszeniu nasz patrol zjawi się we wskazanym miejscu, by interweniować.”

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz