Home ludzie Eva Minge opublikowała zdjęcia w bikini. Niewiarygodne, że ma już prawie 52 lata.
1.28K

Eva Minge opublikowała zdjęcia w bikini. Niewiarygodne, że ma już prawie 52 lata.

Eva Minge to polska projektantka, która niedługo skończy 52 lata. Uzdolniona projektantka mody zyskała popularność w Polsce przez swoją oryginalną urodę.

I mimo iż zdarzają się niemiłe, a nawet bardzo przykre komentarze pod jej adresem, to Eva wciąż ma wielu fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją aż 80 tysięcy ludzi, a jej profil uznawany jest za jeden z ciekawszych wśród polskich gwiazd. Teraz Minge podzieliła się w sieci nieco odważniejszymi zdjęciami. Pokazała się fanom w bikini. Trzeba przyznać, że ma ładną figurę, której może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

Projektantka niejednokrotnie spotkała się już z opiniami, że jej wygląd jest zasługą licznych operacji plastycznych. Ona sama nigdy jednak nie potwierdziła doniesień, jakoby w jej urodę ingerowali chirurdzy. Zaznacza przy tym, że zawdzięcza ją tatarskiemu pochodzeniu przodków.

Projektantka mimo swojego wieku wciąż zadziwia formą i figurą. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest zdjęcie, które zamieściła wczoraj na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie, które przedstawia Evę Minge w bikini na skuterze wodnym.

– „Taki trening codzienny ….pływanie na stojąco świetnie robi naszym mięśniom…szybkie pływanie. Sporty wodne , te bez zabawek i z zabawkami , to moja ulubiona forma relaksu . Jakie są wasze ulubione sporty ?” – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Fani są zachwyceni formą jaką prezentuje projektantka. Wielu z nich odniosło się też do podejścia kobiety do życia i otaczającego świata. Oczywiście również w tym przypadku nie zabrakło ciepłych i miłych słów.

– „Tych nóg może pozazdrościć nawet Barbie..!”

– „Pani jest wspaniała i nie tylko o zewnętrzne piękno mi chodzi”

– „Świetna figura. A z innej beczki – czy może Pani częściej udzielać wywiadów? Świetnie się Pani słucha. Cudowna osoba”

– „Obłędnie Pani wygląda”

– „O Wow! Co za Syrenka na skuterze! Pani Ewo, pięknie Pani się prezentuje”

Nie zapominajmy, że Eva Minge ma już prawie 52 lata. Prawda, że prezentuje się naprawdę świetnie?

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
39
Ha ha
Ha ha
40
Wow
Wow
16
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz