Home Poruszające Ojczym zatłukł mamę Franka i Mikołaja. Biologiczny ojciec nie chce zajmować się dziećmi.

Ojczym zatłukł mamę Franka i Mikołaja. Biologiczny ojciec nie chce zajmować się dziećmi.

Franek i Mikołaj z Dzierżoniowa są małymi dziećmi. Dziećmi, które musiały zmierzyć się z ogromną tragedią – straciły mamę, a tata je zostawił.

Jakby tego było mało, widziały, jak ich ojczym, 40-letni Krzysztof, z zimną krwią zamordował 26-letnią matkę, Magdę. Pomimo tak tragicznej sytuacji, biologiczny ojciec maluchów, Piotr, który porzucił rodzinę ponad rok temu, nie zamierza się nimi zajmować.

30-letni Krzysztof, który dopuścił się brutalnego morderstwa, był sąsiadem 25-letniej Magdy. Magdy, która zdradzała z nim męża. Rozżalony tym faktem mężczyzna wyprowadził się z Dzierżoniowa do wsi oddalonej o kilka kilometrów. Tam zamieszkał z matką i za wszelką cenę chciał zapomnieć o swoich dzieciach. Mężczyzna nie był nawet w stanie powiedzieć, kiedy widział się z nimi po raz ostatni.

– „Nie mam warunków mieszkaniowych, by żyły ze mną” – mówi biologiczny ojciec maluszków.

Franek i Mikołaj z Dzierżoniowa na szczęście znaleźli schronienie u swojej babci Ireny, która postanowiła zrobić wszystko, aby zostać ich rodziną zastępczą.

Morderca trafił do aresztu na 3 miesiące. Wiadomo już, że grozi mu do 25 lat więzienia. Śledczy nadal badają czy tej tragedii dało się zapobiec. Podobno krzyki umierającej kobiety mieli słyszeć sąsiedzi. Niestety nikt nie zareagował.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz