Home Poruszające 17-letnia Patrycja zadzwoniła zapłakana do mamy z Berlina. To była ich ostatnia rozmowa.

17-letnia Patrycja zadzwoniła zapłakana do mamy z Berlina. To była ich ostatnia rozmowa.

Zaginęła Patrycja Sierańska. 17-latka powiedziała swoim rodzicom, że jedzie spotkać się ze swoim chłopakiem w Warszawie.

W czwartek zadzwoniła do mamy z Berlina. Była roztrzęsiona. Do tej pory nie wiadomo, co się z nią dzieje.

Profil „Zaginieni przed laty” na Facebooku udostępnił informację o zaginięciu 17-latki. Patrycja Sierańska 24 kwietnia w miejscowości Szelków wsiadła do busa do Warszawy. Tam miała spotkać się z chłopakiem. Mężczyzna jest od niej starszy i ma na imię Artur. Jeszcze w środę, 17-latka zadzwoniła do mamy. Telefon przeraził kobietę.

– „Jeszcze tego samego dnia Patrycja zadzwoniła do mnie, płakała i mówiła do kogoś z kim była, że „nigdzie nie jedzie”. Ten telefon mnie przeraził i natychmiast zgłosiłam zaginięcie córki na policji.”

Najprawdopodobniej później Patrycja pojechała z Arturem do Berlina, nie uprzedzając rodziców, że zamierza wyjechać za granicę.

Matka nastolatki w czwartek 25 kwietnia, dostała od córki przerażający telefon z dworca Ostbanhof w Berlinie. Dziewczyna rozłączyła się, zanim matka zdążyła dowiedzieć się co się dzieje.

Przerażona matka oddzwoniła na nieznany numer. Okazało się, że telefon należy do Niemki. Kobieta zobaczyła zapłakaną Patrycję i zapytała czy nie potrzebuje pomocy. Dziewczyna poprosiła ją o to, by mogła skorzystać z telefonu. Tłumaczyła, że jej telefon nie działa.

Niemka zaznaczyła, że dziewczyna była na dworcu z mężczyzną. To ostatnie informacje, które rodzice mają o miejscu pobytu nastolatki. Od tamtego momentu nie ma z nią kontaktu.

Patrycja ma 152 cm wzrostu, zielono-szare oczy i włosy koloru jasny blond. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo jasna karnacja. Dziewczyna miała na sobie czarne lub szare legginsy, czarne buty marki Nike, białą bluzę i czarną kurtkę bomberkę. Najprawdopodobniej miała również różową torebkę na ramię.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje o zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa Wola:

tel. (22) 603 94 50 lub 112.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz