Home Poruszające Dziadek wyrwał 2-letniego wnuczka z rąk swojej żony. Wrzucił chłopca do pieca.

Dziadek wyrwał 2-letniego wnuczka z rąk swojej żony. Wrzucił chłopca do pieca.

O takich historiach ciężko się nawet pisze. Człowiek zastanawia się, jak ktokolwiek mógłby dopuścić się tak okrutnej zbrodni.

53-letni mężczyzna z Rosji wrzucił do pieca swojego 2-letniego wnuczka, bo widział w nim diabła…

Poparzone dziecko trafiło do szpitala. Lekarze robili wszystko, aby je uratować. 2-latek niestety zmarł.

Jego dziadek stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo. Dlaczego to zrobił? Czy faktycznie jedynym tłumaczeniem było to, że widział coś złego w niewinnym dziecku?

Do tragedii doszło 22 kwietnia w Omsku. Iriny Andreewy, matki chłopca, nie było akurat w domu. Kobieta była przekonana, że 2-latek jest bezpieczny pod opieką dziadków.

Niestety dorośli niezbyt przykładali się do pilnowania wnuka, bo pili alkohol. Nagle 53-latek uznał, że widzi w 2-latku diabła. Wyrwał go żonie z rąk i kategorycznie kazał opuścić jej dom. Kiedy kobieta wyszła, on bez żadnych skrupułów wrzucił dziecko do pieca.

Babcia 2-latka mimo spożytego alkoholu czuła, że może dziać się coś niepokojącego. Pobiegła do sąsiadki i razem zdołały wejść do domu. Rzuciły się na pomoc 2-latki i w międzyczasie od razu wezwały pogotowie.

Chłopiec trafił w stanie krytycznym do szpitala. Umierał, ale lekarze walczyli o jego życie. Ciało dziecka było poparzone w ponad 50%. Walczył przez cztery dni. Zmarł 26 kwietnia. 53-letni dziadek chłopca został przesłuchany. Zeznał, że nie pamięta, co działo się tamtego wieczora. Zapewniał, że kocha wnuczka i nigdy nie zrobiłby mu nic złego. Te zapewnienia nie wystarczają. Mężczyzna odpowie za zabójstwo.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
163
Zły
Zły
207

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz