Home ludzie Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała siniaki na całym ciele.

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała siniaki na całym ciele.

Czy Esmeralda Godlewska została pobita? Tak można wnioskować po tym, co jakiś czas temu pojawiło się na jej Instagramie.

W filmie, który udostępniła celebrytka, słychać zapłakaną Esmeraldę, która mówi o przemocy fizycznej i psychicznej, pokazując przy tym obrażenia na całym ciele. Oznacza też nieznanego Bartka, sugerując, że to on to zrobił. Jej całe wyznanie jest pełne emocji i żalu.

Nam zrobiło się jej szkoda, bo bardzo prawdopodobne, że nie radzi sobie z tym, co ją otacza. Bycie popularnym ma też swoje ciemne strony.

Z wideo dowiadujemy się, kto mógł się tego dopuścić i że kobieta jest w rozsypce. Boi się, że nikt jej nie uwierzy. Przy okazji wspomina także, że to jedna z sióstr wciągnęła ją do tego świata. O co może chodzić?!

– „Pytacie się dlaczego nie pójdę z tym na policję? Ponieważ to są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat, że to ja zostanę tą najgorszą jak zawsze. Kto mi uwierzy?

Szkoda tylko, że nikt nigdy nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego takie sytuacje miały miejsce. Co jest źródłem tego? Spoko… Przyzwyczaiłam się. Uwierzą mi? Piszecie mi o rodzinie. Gośka, która jest skupiona tylko na swojej dupie i pseudo karierze? Czy Magda, która wciągnęła mnie do tego strasznego świata?

Gdybym powiedziała Wam całą historię, powstałby film na tej podstawie.”

Miejmy nadzieję, że ktoś jej pomoże…

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz