Home Poruszające Rodzice zgłosili zaginięcie synka. Policjanci znaleźli ciało 5-latka owinięte w folię.

Rodzice zgłosili zaginięcie synka. Policjanci znaleźli ciało 5-latka owinięte w folię.

Policjanci z Crystal Lake w Illinois dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli zwłoki 5-letniego chłopca zakopane w ziemi i owinięte w foliowy worek.

Tydzień wcześniej zaginiecie chłopca zgłosili jego rodzice. Teraz są oskarżeni o zabójstwo swojego dziecka.

5-letni Andrew Freund Junior zaginął w połowie kwietnia. Jego poszukiwania rozpoczęły się w czwartek 18. O jego zaginięciu służby poinformował ojciec chłopca. Andrew Freund Senior zadzwonił na numer alarmowy, twierdząc, że gdy wstał rano, jego dziecka nie było w łóżku. Powiedział, że wraz z partnerką szukali malucha, ale nadal nie są w stanie go odnaleźć.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Rodzice występowali w telewizji, a zrozpaczony ojciec błagał w wywiadzie:

– „Synu wróć do domu. Bardzo Cię kochamy.”

Policjanci podejrzewali zabójstwo dziecka, kiedy psy tropiące złapały ślad pod jego rodzinnym domem. To oznaczało, że chłopiec nigdzie nie poszedł, a przynajmniej nie o własnych siłach.

Ostatecznie funkcjonariusze odnaleźli ciało chłopca ok. 16 km od rodzinnego domu. Było zakopane i owinięte w foliowy worek.

Policjanci od samego początku wątpili w szczerość rodziców 5-latka. Rodziną od lat interesowała się opieka społeczna. W domu chłopca panowały okropne warunki. Wszędzie było pełno zabrudzeń od psich odchodów i moczu. Dodatkowo rodzina od tygodni nie miała prądu.

Andrew Freud Senior i Joann Cunningham usłyszeli już zarzut zabójstwa pierwszego stopnia. Poza tym odpowiedzą też za przemoc domową. Na razie prawnik matki 5-latka przekonuje, że kobieta jest załamana i nie przyczyniła się do śmierci syna.

Drugie dziecko oskarżonych, 4-letni chłopiec, jest teraz w rodzinie zastępczej.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz