Home ludzie Harry nie jest prawdziwym ojcem małego Archiego? Media obiegła szokująca wiadomość.

Harry nie jest prawdziwym ojcem małego Archiego? Media obiegła szokująca wiadomość.

Kilka dni temu stało się to, na co czekało wiele osób. Na świat przyszedł pierwszy syn książęcej pary, Archie Harrison.

Po tym radosnym wydarzeniu nadal nie milkną echa. Niestety nie wszystkie doniesienia są miłe. Tabloid „Globe” podał na swojej okładce szokującą informację „Harry nie jest prawdziwym ojcem dziecka”. Skąd takie plotki?

Kilka dni temu książę Harry i księżna Meghan przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, które otrzymało imię Archie Harrison. Jak widzimy na wszystkich zdjęciach z przedstawienia światu potomka, byli bardzo szczęśliwi. Najwyraźniej komuś mocno to przeszkadzało, bo w mediach pojawiły się szokujące plotki.

Tabloid „Globe” podał szokującą informację, jakoby książę Harry nie był ojcem malutkiego Archiego. To jeszcze nie wszystko, podobno miał już wykonać test DNA, który potwierdziłby, że między nim a chłopcem, nie ma więzów krwi. Według źródła, na które powołuje się gazeta, wiadomość ta spadła na księcia, jak grom z jasnego nieba:

– „Harry był zdruzgotany… Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili. Stał się strasznie blady, a Meghan wybuchła płaczem i wyjąkała: To niemożliwe. To nie może być prawda.”

Według źródła „Globe” Harry nie uwierzył w pierwszy wynik testu i stwierdził, że został on sfałszowany przez służbę. Według niego wszyscy nie lubią Meghan i robią wszystko, co mogą, aby ją pogrążyć. Zlecił również wykonanie kolejnego testu, który tym razem potwierdził jego ojcostwo. Niestety, nikt z jego rodziny mu nie wierzy. Tak przynajmniej twierdzi gazeta.

My oczywiście nie wierzymy w doniesienia tabloidu i zastanawiamy się, jakie będą kolejne rewelacje, które opublikują…

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz