Home News Turcy mieli molestować kobietę w krakowskiej restauracji. Polacy stanęli w jej obronie.

Turcy mieli molestować kobietę w krakowskiej restauracji. Polacy stanęli w jej obronie.

Wśród zachodnich użytkowników Twittera, coraz większą popularnością cieszy się nagranie z Polski. Widać na nim bójkę, w której udział wzięli Polacy i Turcy.

Najprawdopodobniej Turcy wcześniej molestowali kobietę w jednym z lokali w Krakowie.

Nagarnie pojawiło się jakiś czas temu na zapasowym profilu „OnlineMagazin” na Twitterze. Widać na nim Polaków, którzy wdali się w ostrą bójkę z Turkamiw krakowskiej restauracji. Turcy mieli wcześniej molestować kobietę.

Informacja o tym czy Turcy faktycznie molestowali kobietę nie została potwierdzona oficjalnie. Zapytanie do policji w tej sprawie dziennikarze skierowali do policji, ale nie otrzymali odpowiedzi.

Nagranie trafiło na Twitter z bardzo specyficznym opisem:

– „Polscy chuligani szturmują restaurację w Krakowie i atakują tureckich muzułmanów za molestowanie kobiety w restauracji.”

Przez słowa „polscy chuligani”, pod nagraniem rozgorzała intensywna dyskusja. Wiele osób nie zgadza się z tym sformułowaniem. Uważają, że Polacy z nagrania to nie chuligani a bohaterowie. Użytkownicy z krajów zachodniej Europy są pod dużym wrażeniem i podkreślają, że u nich nikt nie odważyłby się na coś takiego:

– „Nie nazwałbym ich chuliganami, tylko gentlemanami. Użyli języka, który ich przeciwnicy doskonale rozumieją. Każdy inny język byłby bezskuteczny.”

– „To nie chuligani, tylko strażnicy sprawiedliwości.”

– „Właśnie tak należy sobie radzić z takimi ludźmi. Jeśli chcecie mieszkać w Europie, to musicie przestrzegać naszych zasad!”

– „Turcy dostali lekcję, której nikt nie dałby im w Niemczech. Brawo Polacy!”

Co o tym sądzicie? Czy Polacy z nagrania to chuligani czy bohaterowie?

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz