Home ludzie Izabela Janachowska urodziła! Podzieliła się zdjęciem swojego synka.

Izabela Janachowska urodziła! Podzieliła się zdjęciem swojego synka.

Stało się. Izabela Janachowska urodziła. Gwiazda pochwaliła się tą radosną wieścią w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie swojej pociechy. Z jej wpisu wynika, że radości nie ma końca.

Janachowska zaistniała w polskim show biznesie dzięki udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami”. Utalentowana tancerka nie wygrała show, bowiem musiała zrezygnować z dalszych występów za sprawą kontuzji. Pomimo to świat zdążył o niej usłyszeć.

Jakiś czas później podbiła serce milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Gdy wspólnie przygotowywali się do ślubu, Izabela była zachwycona tym niezwykłym okresem, a tym samym odkryła w sobie nowe powołanie. Dzięki temu dzisiaj spełnia się zawodowo. Celebrytka prowadzi kilka programów telewizyjnych o tematyce ślubnej i idzie jej świetnie.

– „To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu” – napisała.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia oraz szczęścia całej rodzinie!

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz